@szymonpl, Zależy jak na to patrzeć. Biorąc pod uwagę, że feministki walczą aby na stanowiskach (nazwijmy to) "dobrze płatnych" było 50/50 zatrudnienia to trzeba przyznać że kolesie nieźle je wyruchali. Technicznie nadal samo chłopstwo, ale feministki nie mogą się już przypierdolić że zbyt mała reprezentacja kobiet.
ObjectiveG
0
Blob
0
Konto usunięteWpis został usunięty przez autora
MartiKonchelsky
1
Konto usunięte1
waldy33
2
Andrzej_Zielinski
3
szymonpl
1
Eetam
2