#polska

Pamiętacie czasy gdy za napisanie hasła "Polska jest najważniejsza" wylatywało się z banem i zostawało się ruskim trollem?

Ps. W sumie to dlaczego ruskim tak zależy, żeby Polska dla Polaków była najważniejsza?

11

@malcolm, tez bylem ciekawy, nikt mi nigdy na to pytanie nie odpowiedzial
@malcolm,

Pamiętam jak jedna szmata banderowska na sesji rady miejskiej zrobiła histerię, że nie życzy sobie hasła "Polak w Polsce gospodarzem". Co ciekawe, szmata banderowska nawet się nie bała, że zostaje w ten sposób zdemaskowana przed wyborcami w mieście polskim i trudno będzie szmacie unikać zarzutu w kolejnych wyborach, że ma obce, niepolskie pochodzenie. Oni po kwiku sukcesu banderowskiego, że udało im się wywołać słynną w świecie wojną przeciw Rosji popadli w totalne ogłupienie, że Polskę mają już zdobytą, mają pod swoim ukrolskim butem i teraz już nikt nie śmie mówić o Polakach i nikt nie śmie zdjąć ukraińskich szmat z polskich urzędów.
@malcolm, ruskie chleją wódę jak wodę i nie ogarniają, może dlatego.
@pentakilo, innego wytłumaczenie nie ma.