#polska
Pamiętacie czasy gdy za napisanie hasła "Polska jest najważniejsza" wylatywało się z banem i zostawało się ruskim trollem?
Ps. W sumie to dlaczego ruskim tak zależy, żeby Polska dla Polaków była najważniejsza?
Pamiętacie czasy gdy za napisanie hasła "Polska jest najważniejsza" wylatywało się z banem i zostawało się ruskim trollem?
Ps. W sumie to dlaczego ruskim tak zależy, żeby Polska dla Polaków była najważniejsza?
Macer
1
DarrDarek
3
Pamiętam jak jedna szmata banderowska na sesji rady miejskiej zrobiła histerię, że nie życzy sobie hasła "Polak w Polsce gospodarzem". Co ciekawe, szmata banderowska nawet się nie bała, że zostaje w ten sposób zdemaskowana przed wyborcami w mieście polskim i trudno będzie szmacie unikać zarzutu w kolejnych wyborach, że ma obce, niepolskie pochodzenie. Oni po kwiku sukcesu banderowskiego, że udało im się wywołać słynną w świecie wojną przeciw Rosji popadli w totalne ogłupienie, że Polskę mają już zdobytą, mają pod swoim ukrolskim butem i teraz już nikt nie śmie mówić o Polakach i nikt nie śmie zdjąć ukraińskich szmat z polskich urzędów.
pentakilo
1
malcolm
2