@kamikaze2, W zamian dostaliśmy od hitlezraela i banderowców okrągłe zero punktów.

Na szczęście już praktycznie nikt tego chłamu nie ogląda.
@Alpragen,

Dokładna liczba głosów (ile SMS-ów/aplikacji) z Polski nie jest zwykle publikowana – EBU podaje tylko przeliczone punkty. Jeśli pojawią się nowe info, to szybko będzie w mediach.

Widze tylko dwie opcje:

1. Twoj mem,

2. glosowalo 1500 osob , a wlasciwie to 1500 numerow telefonow, obslugiwanych przez 100 platnych troli.