6

@pentakilo, Mało profesjonalnie poczynił ;/

Wręcz hooyowo. Wpierw robota później przyjemności.

@Pajonk_STRACHU, a najgorsze że poparł Ewę 😞
@pentakilo, A no słabo. Się nie popisał i jej black PR zrobił, trochę ale zawsze.
@pentakilo, częsty poziom ludzi od gaśnicy i Gregorija Braunienki.
@szatanista, podrzuć jeszcze jakieś fajne kawałki
@szatanista, Ciebie jeszcze trzyma po sylwku - bełkoczesz🙂
@pentakilo, "Ty to mówisz na antenie?"

Buahaha
@pentakilo, chyba pił na pusty żołądek.
@pentakilo, Chyba się naoglądał Jaszczura z Ludwiczkiem
@rulker, oni to chociaż przeklinają, aby zaakcentować przekaz i nie bełkoczą przy tym. Redaktor Rola musi się jeszcze od nich wiele nauczyć