a tu polowanie na niewolników na Ukrainie, gdzie sami łowcy dostali łomotfiles.catbox.moe

http://t.me/ZeRada1/30949

Początkowo gdy łowcy niewolników wdarli się na podwórko zaczyna się bijatyka z łowcami, jeden biegnie po szpadel (tak jakby chciał uciec) a drugi razem z nim tak przestraszony faktycznie ucieka. Ale potem nawet ten drugi wraca z jakimś szpadelkiem i też przynajmniej rozwala szybę w aucie wojenkomatu TCK.

http://files.catbox.moe/sitw0v.MP4

Faktem jest, że od tego momentu mogą zacząć się represje prawne i obecni na tym podwórku chyba już muszą się ukrywać najlepiej jak najdalej od tej wsi. Ale jak widać nie zawsze łowcy niewolników zwyciężają.

Ciekawe czy jakiś Kunta-Kinte z grupką czarnych ziomków dał czasem oklep żydowskim i anglosaskim łowcom niewolników w Afryce 200 lat temu. Wieki mijają, a nędznicy w starych przyzwyczajeniach, że niewolnictwo musi istnieć w ich chorym świecie.

#banderyzm #niewolnictwo #walkazbezprawiem

10

Brak komentarzy. Napisz pierwszy