Zbanowany w Niemczech Musk udostępnił na twitterze za free #filmnawieczor

film->http://x.com/elonmusk/status/2070157480915538098


film->http://x.com/elonmusk/status/2070157480915538098

Citizen Vigilante 2026 co to za film dlaczego zbanowali go w Niemczech
Citizen Vigilante (2026) to kontrowersyjny thriller akcji wyreżyserowany przez Uwe Boll, z Armie Hammer w roli głównej. Film opowiada o mężczyźnie, który po brutalnym przestępstwie wymierzonym w jego rodzinę bierze sprawiedliwość we własne ręce. Fabuła koncentruje się na przestępczości oraz motywie samosądu, a wielu sprawców przedstawionych w filmie to migranci.
To, co wydarzyło się w Niemczech, jest bardziej złożone niż zwykły „zakaz”.
Film nie otrzymał klasyfikacji wiekowej od niemieckiej FSK (dobrowolnej organizacji zajmującej się oceną filmów). Decyzję podjęto dwukrotnie.
W praktyce oznacza to, że nie może być normalnie dystrybuowany w niemieckich kinach, na głównych platformach streamingowych ani sprzedawany przez większość dużych sprzedawców. Dlatego wiele mediów opisuje sytuację jako „faktyczny zakaz”.
Reżyser twierdzi, że decyzja jest formą cenzury motywowanej politycznie.
Z kolei według doniesień medialnych i informacji o postępowaniu przed FSK, uznano, że film – ze względu na połączenie bardzo brutalnej przemocy z przekazem dotyczącym migrantów – może być odczytywany jako podżegający do przemocy wobec migrantów, dlatego odmówiono przyznania klasyfikacji.
Warto też odróżnić dwa pojęcia:
Formalny zakaz oznaczałby, że państwo zakazuje posiadania lub rozpowszechniania filmu.
W tym przypadku mamy przede wszystkim odmowę klasyfikacji przez FSK, co praktycznie uniemożliwia komercyjną dystrybucję w Niemczech, ale nie jest to dokładnie to samo co sądowy zakaz filmu. To rozróżnienie jest podkreślane również przez wielu niemieckich komentatorów i prawników.
Cała sprawa wywołała duże zainteresowanie, a Uwe Boll opublikował nawet film na platformie X na ograniczony czas jako protest przeciwko decyzji FSK.
DarrDarek
0
Załączam link do cda z polskimi napisami.
Fajny film, szkoda, że utrzymany w formie polical-fantasy. Reporterki w TV przejęte męskim mścicielem, wypowiedzi na ulicy puszczane w TV z ekscytacją i nadzieją w głosie, że jest silny mściciel.
A realia tworzone przez marksistowskie szmaty władzy w tym szmaty medialne, to druga odsłona komuny. Gdzie szmaty ani by nie dopuściły do publikacji o mścicielu, a jeśli by musiały, to szmaty medialne wespół ze szmatami politycznymi zrobiłyby ponure scenki, gdzie jakieś głupie lewicowe pizdy polityczne piszczałyby do mikrofonu, że tak się kończy dopuszczanie Konfederacji do debaty publicznej, że nasi sojusznicy z Kijowa od dawna ostrzegali, że poseł Braun jest ruskim agentem. Podobnie political-fiction jest swobodne poruszanie się bogatego mściciela, gdy każda łajza polityczna wystawiona przez masonów nastawiona na awanse i karierę szmaty masońskiej szukałaby niższych pachołków, aby sprawnie namierzyć mściciela. Całe państwa masońskie przestawiłyby się na szukanie mścicieli a sprawy o gwałty i napaści banderowskie mogą poczekać, bo i tak nikt z imigrantów w takich sprawach nie zostanie skazany.
Tym bardziej widać, jaki obraz tworzą nam nędzne pachołki wystawiane przez masonów do władz w Europie i krajach dawnego, białego chrześcijaństwa spoza Europy.
http://www.cda.pl/video/308346887e
mojo
0
p. s wzmiankowany przy okazji sound of freedom imho lepszy
LiverJoe
0
Dps
2
Ktoś oglądał? Warto oprócz tego że bijo mudzina?
pentakilo
2