Hejo #nocna
Lurki. Gierka ma się dobrze😉 Rośnie prawdopodobieństwo, że ją skończę😎
Jeszcze troszkę. Ze dwóch wrogów i trzeciego bossa wymyślić. Poukładać te fale jakoś, ilość wrogów itd ograć kilka razy bez God mode w edytorze🤮 Kosmetyka, tooltip, czcionki, opisy? kursor? DŹWIĘKI: to będzie cudowna zabawa dla mnie i czeka na koniec👏🏻.
Lurki. Gierka ma się dobrze😉 Rośnie prawdopodobieństwo, że ją skończę😎
Jeszcze troszkę. Ze dwóch wrogów i trzeciego bossa wymyślić. Poukładać te fale jakoś, ilość wrogów itd ograć kilka razy bez God mode w edytorze🤮 Kosmetyka, tooltip, czcionki, opisy? kursor? DŹWIĘKI: to będzie cudowna zabawa dla mnie i czeka na koniec👏🏻.
dodge_durango
1
LizardKing
0
dodge_durango
0
LizardKing
0
Tylko, że nie normalne TD😁
Następna też TD ale z małym planszówkowym vibe😉