Hejo #nocna

Lurki. Gierka ma się dobrze😉 Rośnie prawdopodobieństwo, że ją skończę😎

Jeszcze troszkę. Ze dwóch wrogów i trzeciego bossa wymyślić. Poukładać te fale jakoś, ilość wrogów itd ograć kilka razy bez God mode w edytorze🤮 Kosmetyka, tooltip, czcionki, opisy? kursor? DŹWIĘKI: to będzie cudowna zabawa dla mnie i czeka na koniec👏🏻.

7

@LizardKing, trzymam kciuki, lubię takie gierki i takie posty
@dodge_durango, dziękuję. Nie wiesz co płodzę:D Obawiam się że pierwsza wersja (i pewnie jedyna) będzie zjebana. A mam ciekawszy pomysł na kolejną gierkę. PS. W grze nie widać szczegółów tego trupka.
@LizardKing, ostatnio mówiłeś, że tower defence
@dodge_durango, no tower defense przecież nic nie pisałem, że coś innego.

Tylko, że nie normalne TD😁

Następna też TD ale z małym planszówkowym vibe😉