#napiwki

Nie będę wrzucał linka do art. Jest napisane, że 10-15%. Czy myślicie, że przy mocno odlecianych cenach w gastro promowany pomysł aby koszty pracownicze jeszcze ekstra dorzucać do rachunku to dobry pomysł?

10

@malcolm, To bardzo dobry pomysł, w tej cenie można sobie kupić dobry piekarnik gazowy lub taki fajny mini z ali express i samemu robić.
@malcolm, Nie praktykuję dawania napiwków. Ostatnim razem jak byłem w gastro, sama kawa (najtańsza) kosztowała 8 zl i była podawana w filiżance tak małej, że ukradli ją chyba z dziecięcego setu.
@malcolm, nie, lepiej zlikwidować śmieciówki i podnieść płacę minimalną. Najwyżej janusz biznesu weźmie leasing na 3 lata, a nie na dwa.
@Socjaldemokrata, tak do 10 tys netto. Wtedy nie będzie już w Polsce biedy
@Dps, tak, jak się wreszcie uczciwie opodatkuje bogatych próżniaków, to w 20-tej gospodarce świata nie powinno być biedy.
@Dps, Ale jak damy 30 tyś. to wszyscy będą bogaci i będą zwiedzać świat ....
@Socjaldemokrata, na "śmieciówce" jest ponad 30 zł za godzinę najmniej bo mniej się nie da