#napiwki
Nie będę wrzucał linka do art. Jest napisane, że 10-15%. Czy myślicie, że przy mocno odlecianych cenach w gastro promowany pomysł aby koszty pracownicze jeszcze ekstra dorzucać do rachunku to dobry pomysł?
Nie będę wrzucał linka do art. Jest napisane, że 10-15%. Czy myślicie, że przy mocno odlecianych cenach w gastro promowany pomysł aby koszty pracownicze jeszcze ekstra dorzucać do rachunku to dobry pomysł?
anonekzforczana
0
Andrzej_Zielinski
2
Socjaldemokrata
0
Dps
3
Socjaldemokrata
0
CosTamCosTam
1
malcolm
0
waldy33
4