#nocna
Wczoraj nie było nocnej. Wybaczcie.
Wbrew legendom, że nie sypiam, muszę oświadczyć, że jak najbardziej Andrzej sypia, mimo problemów wywołanych 7 latami pracy na 3 zmianach i rozwalonym trybem dień-noc.
Przedświąteczny natłok zajęć zwyczajnie mnie zwalił z nóg.
Dziś na nocnej, jakieś Ewaki idące komuś wpierdolić.
Wczoraj nie było nocnej. Wybaczcie.
Wbrew legendom, że nie sypiam, muszę oświadczyć, że jak najbardziej Andrzej sypia, mimo problemów wywołanych 7 latami pracy na 3 zmianach i rozwalonym trybem dień-noc.
Przedświąteczny natłok zajęć zwyczajnie mnie zwalił z nóg.
Dziś na nocnej, jakieś Ewaki idące komuś wpierdolić.
rencista
2
Andrzej_Zielinski
1
rencista
1