#nocna

Wczoraj nie było nocnej. Wybaczcie.

Wbrew legendom, że nie sypiam, muszę oświadczyć, że jak najbardziej Andrzej sypia, mimo problemów wywołanych 7 latami pracy na 3 zmianach i rozwalonym trybem dień-noc.

Przedświąteczny natłok zajęć zwyczajnie mnie zwalił z nóg.

Dziś na nocnej, jakieś Ewaki idące komuś wpierdolić.

13

@Andrzej_Zielinski, piękny obrazek wrzuciłeś. Łejwy musiały zostać dograne.