Przejrzałem artykuły w polskich i norweskich mediach, żeby sprawdzić gdzie większa propaganda i kłamstwa na temat przejęcia władzy w Syrii przez (de facto) Al-Kaide #pdk
Bezapelacyjnie wygrała Wyborcza
Bezapelacyjnie wygrała Wyborcza


23
Lurker © 2026 POWERED BY HTMX
Konto usunięte-1
Konto usunięte0
Poza tym akurat w Syrii, dużo większe tłumy wychodziły na ulicę okazać poparcie dla Asada i protestować przeciw wojnie niż podczas arabskiej wiosny. #pdk
Prawilnie przypominam, że Syria to było ostanie państwo na Bliskim Wschodzie, w którym szyici, sunnici, alawici, druzowie, żydzi, katolicy, prawosławni... Wszyscy potrafili żyć obok siebie bez wojny przez wiele lat. Asad był jak na ten region najbardziej nowoczesnym władcą (w końcu kształcił się na Zachodzie). Wojna domowa w Syrii, to taki sam przekręt jak broń masowego rażenia w Iraku, czy obalenie Kadafiego. Tam chodziło o zablokowanie biznesów Iranu, Syrii i Iraku (Rosja miała im np. rurociągi budować do Europy i zrobiliby konkurencję ArabiiS, Katarowi, ZEA itd.) Mam nadzieję, że Trump w końcu coś z tym zrobi, wyłoży dokumenty na stół (w końcu wykradł dużo tajnych podobno) i nareszcie zaczniemy wsadzać do więzień Bidenów, Clintonów, Stoltenbergów i innych Sikorskich. (Tak wiem - zesrałem się. Już wstaję!)
Konto usunięte0
@Cziter, Dobrze, że masz świadomość że to niemożliwe
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Kek:) Tak jak Republikanie zawsze wiedzą, że będzie gorzej pod rządami Demokratów. ...albo tak samo jak PiS i PO widzą nawzajem swoje rządy:)
Jak na razie dużo więcej dowodów niż na szurstwo ekipy Trumpa, wskazuje że Demokraci z partii mającej reprezentować klasę robotniczą i średnią zamienili się w przestępczą elitę tworzącą patologie na poziomie minimum wieloletniego więzienia jako kary. Zresztą o czym tu gadać, skoro nawet klasyczni wyborcy Demokratów (kolorowi, klasa średnia, robotnicy...) zaczęli głosować na Trumpa i dzięki nim wygrał. Demokraci potrzebują rewolucji w swojej partii i generalnych porządków. Bez tego zostaną nie tylko przegrywami, ale także pośmiewiskiem. Ja sam nigdy nawet nie spoglądałem w stronę Republikanów i ich kandydatów, bo dla mnie była to partia prowojenna i na smyczy lobby zbrojeniowego. Ok. 2019 zmieniłem zdanie, bo zrozumiałem, że role się odwróciły o teraz Demokraci skupiają wszystko co było najgorsze w Republikanach pokroju Bushów. Przecież Kennedy czy Gabbard to byli Demokraci, którzy też prześlij na drugą stronę
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
@Cziter, Co
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte1
Dlatego wolisz Wyborczą i takie "real newsy" jak we wpisie
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte1
Lewackie media przeciwnie - to one decydują co możesz wiedzieć i nie masz na to żadnego wpływu.
Taka właśnie różnica między wolnością słowa i poglądów, a lewackim faszyzmem i cenzurą 🤷
Konto usunięte0
Okłamywanie ludzi i szczucie ich na siebie to chuj a nie wolność słowa.
Konto usunięte0
Jeszcze raz:
1. Albo Ty decydujesz co sobie sam cenzurujesz na X
2. Albo robi to za Ciebie np. Wyborcza nie pytając Cię o nic.
Wybierz jedno 🤷
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Na Twitterze takiej możliwości nie było, bo jak kogoś zbanowali w ramach cenzury, to ani algorytm ani Ty go nie znajdziesz.
Co Ty za fikołki odstawiasz?:)
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Serio nie potrafisz zrozumieć, że na X sam sobie banujesz za hejt i fale newsy, a na Facebooku ktoś za Ciebie decyduje co jest fejkiem i hejtem. ...i wykorzystuje to również do blokowania prawdy i podawania Ci swoich kłamstw?
Jeżeli nie rozumiesz takich podstaw i różnicy między wolnością, a przymusem, to serio nie powinieneś mieć praw wyborczych.
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Jesteś najlepszym przykładem, a ten wpis tego dowodzi - broniłeś najgłupszego fake newsa jaki mogła Wyborcza wymyśleć w tym temacie. Mało kto nawet się spodziewał, że można taki debilizm wymyśleć, jak "wojna domowa w Syrii, przez zmiany klimatu"
Konto usunięte0
@Cziter, Że niby to wymysł Wyborczej? Pod kamieniem spędziłeś poprzednia dekadę?
Konto usunięte1
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Konto usunięte0
Twoja_Starazolin
1
http://x.com/wszewko/status/1865801368608670154
Riddick_Bowe
1
FiligranowyGucio
1
Riddick_Bowe
2
FiligranowyGucio
2