@szymonpl, w ogóle z tymi Włochami i ich markami jest śmieszna sprawa. Zauważyliście, że nazwy to po prostu ich nazwiska? Ferrero od słodyczy, Ferrari czy Lamborghini od aut, Prada, Armani czy Gucci od ekskluzywnej mody, Lavazza od kawy... Za każdym razem dobrze to brzmi.
A teraz pomyślcie o polskim aucie o nazwie "Kowalski" 🤔
@szymonpl, Agnelli był także właścicielem Juventusu. A historię konfliktu między panem Ferrari a Lamborghini czytałem dawno w pewnym czasopiśmie dt. motoryzacji. Lamborghini był producnetem ciągników i kupił sobie Ferrari. Jednak był bardzo niezadowolony z samochodu i poskarżył się właścicielowi marki. Na co ten mu powiedział : "jeśli ci się nie podoba mój samochód, to zrób sobie lepszy". Reszta była już historią.
@Riddick_Bowe, tak, taka była prawda. Jest bardzo dobry film pt. "Lamborghini, człowiek który stworzył legendę", w którym przywołane są te słowa, a który opowiada historię auta. Polecam.
Z tego co widzę, jest też nowy film "Ferrari", ale tego jeszcze nie widziałam.
d00d
1
A teraz pomyślcie o polskim aucie o nazwie "Kowalski" 🤔
Katakume
0
Riddick_Bowe
3
d00d
0
Z tego co widzę, jest też nowy film "Ferrari", ale tego jeszcze nie widziałam.
pentakilo
2