Z tego co widać na pierwszym filmie mówili im aby nie szli dalej a jak pokazała pseudo pandemia gestapo niema szacunku nawet do własnych obywateli więc reakcja była jak najbardziej "naturalna". § 113 StGB mówi,że wszystkie środki prawne są dozwolone w przypadku ataku na policjanta ,to może być też przepychanka.Wymogi aby dostać się do policji w Germanistanie są mniejsze niż kiedyś,kolejny fakt. Druga sprawa,że oni już też mają dość stresu, widać to nie tylko u nich ale i w urzędach. Wszędzie gdzie są ciapaki pojawia się potem ochrona itd. W Niemczech wszystko co robią to biurokracja jak postawienie takiego krzyża, jest nawet magazyn reale irsin poświęcony takim tematom a postawienie kamienia wiele świadczy o niemcach i ich podejściu do tematu.Germańce na tłicie dobrze zauważyli ,że w temacie islamistów policja niemiecka jest bardziej powściągliwa, jest też mnóstwo pozytywnych komentarzy. W DE za sam napis ACAB jest mandat 2 koła co znaczy All CopsAre Bastards. Jak wiadomo PiS leci w dół na łeb na szyję w sondażach a taka akcja to dobry PR. Przypomnę tylko jeszcze,że na zdjęciu jest obok Dupy i Zorro prokurator komunistyczny Kryże, który skazywał opozycję za komuny. Jego ojciec to zasłużony dla stalinistów zbrodniarz oskarżający ma.in.rotmistrza Pileckiego. Tacy to wielcy patrioci z partii interesów syjonistycznych z którymi współpracuje Bąkiewicz,post komuna bis. Ostatnio ktoś tutaj pytał kim jes kryże,popis to jest właśnie zbieranina takiego elementu działającego wedle powiedzenia Divide et Impera.(Dziel i rządź)Jedno trzeba przyznać,że zamieszanie na granicy jest potrzebne, dobrym rozwiązaniem byłoby je zamknąć zanim będzie za późno. W Niemczech jest kilka tysięcy niebezpiecznych salafistów i osób podejrzanych o udział w strukturach ISIS itp.
Całą sytuację można tylko podsumować słowami z hymnu Germanistanu
Dojczland, Dojczland uber ale, uber ale asocjale.
😜
http://streamable.com/qs1990
#niemcy #polska #drugawojnaswiatowa
Całą sytuację można tylko podsumować słowami z hymnu Germanistanu
Dojczland, Dojczland uber ale, uber ale asocjale.
😜
http://streamable.com/qs1990
#niemcy #polska #drugawojnaswiatowa
CosTamCosTam
1
Nie znam co prawda niemcowego prawa, ale postawienie pomnika ofiar pewnej narodowości, a potem unimożliwienie osobom tej narodowości występować tam z transparentami i krzyżem ... no cóż, jest chyba pewną hipokryzją. Pewnie, transparent, transparentowi nie równy. Wszystko zależy co na nich mieli. Natomiast krzyż ?
Powiem szczerze, że po tym filmiku zmieniłem trochę opinie. Oczywistym jest, że była to akcja mająca za cel wywołanie emocji, nie mam co do tego wątpliwości. Natomiast hipokryzja niemcuf jest straszna. Moją opinie chyba nawet nie zmieniło by gdybym zobaczył jakieś dziwne transparenty, bo w tym miejscu mogą z nimi stać, ale podejśc do kamienia-pomnika nie ....
FiligranowyGucio
2
Psy mają prykazy,są szkoleni z inkluzywości i tolerancji w jedną stronę czyli piorą im mózgi. 🤷
CosTamCosTam
Wpis został usunięty przez autora