@Andrzej_Zielinski, To dzięki naszej postawie i chęci dobrego życia na zachodzie bez konieczności ich pracy. W latach 90tych dostawali masowo azyl na zachodzie, gdyżzdaniem zachodu byli prześladowani. Presja ma sens A głupki na zachodzie mają co chcieli
Ponad 10 milionów typów, którzy z jakiegoś powodu nie mieli nigdy porządnej roboty tylko żyją albo na koszt społeczeństwa oficjalnie, albo na nim pasożytują np sprzedając skradzione dobra. W życiu nie widziałem ani jednego co by był sprzedawcą, księgowym, lekarzem, śmieciarzem, hydraulikiem, murarzem, KIMKOLWIEK. Zwykła statystyka wskazuje że powinienem już w moim życiu spotkać chociaż jednego cygana który by był w jakiejś robocie. I nigdy nie spotkałem nikogo poza jakimiś typami, którzy na parkingu sprzedawali mi kradzione perfumy: "a wiesz za ile?". I zawsze ta wredna morda.
Jak bardzo statystyka musi być rasistowska by wypaczyć rzeczywistość tak bardzo, że nie poznałem żadnego uczciwie pracującego cygana w Polsce. Ją ich widuje, przesiadują na skwerach, chodzą po ulicach. Tylko dlaczego nigdy nie trafiłem na ich trzecią część życia, czyli pracę.
To jest tajemnica dla mnie - z czego oni się k.... utrzymują
@Dps, Cyganie kiedyś zajmowali się przewoźnym handlem, metalurgią, cynowaniem garnków, patelni, kradzieżą. Niestety teraz to utrzymują się z zasiłków, kradzieży, handlu, prostytucji, zbierania wyrzuconych rzeczy, itp.. Zawód lekarza jest uważany za pracę ''nieczystą'' czyli zajmowaniem się ludzkim ciałem i jest szeroko omijaną profesją przez ten naród.
@Dps, ku przestrodze, teraz ściągamy ich kuzynów prosto z Indii którzy co prawda coś tam pracują ale zachowują wszystkie pozostałe wady cyganów - są kretynami, wszędzie łażą stadem, są bezczelni i cokolwiek mówią to żeby wyszło "na ich interes".
Plus taki że cyganie/pajeety nie są genetycznie agresywni ani nie mają jakiejś bardziej wyrafinowanej ideologii polegającej na subwersji - dlatego w Europie tolerowaliśmy ich setki lat pomimo setek lat patologii i w sumie nic się aż tak bardzo źle nie działo.
Co innego jeżeli sprowadzimy ich z Indii, pomnożymy 1000x i będą jeszcze z centrali dostawać przekazy jako 5 kolumna jak mają głosować - ten ich premier Modi sam mówił o stworzeniu takich diaspor indyjskich na całym świecie.
W USA rosną siły polityczne które będą ich odsyłać bo widzą jak pajeety kierują się prymitwynym instynktem plemiennym - zwalnianie nie-pajeetów i wsadzanie na chama swoich pajeetów najpierw z rodziny, potem z wioski, potem z sąsiedniej wioski- oczywiście z kompetencjami typu "dobry pan ja umić, ja rozumić"
Andrzej_Zielinski
1
CosTamCosTam
1
Andrzej_Zielinski
0
Jeszcze kilka lat temu była ta nowinka jak zwierzęta zaatakowały orszak weselny.
----------------------------------------
http://sadeczanin.info/wiadomosci/cyganie-z-maszkowic-napadli-na-orszak-weselny-pobili-ojca-pana-mlodego-potargali-suknie
----------------------------------------
CosTamCosTam
1
anonekzforczana
1
@Andrzej_Zielinski, Jak puścisz od tyłu to orszak weselny atakuje cyganów.
Andrzej_Zielinski
0
anonekzforczana
1
Andrzej_Zielinski
0
Alpragen
2
Dps
2
Ponad 10 milionów typów, którzy z jakiegoś powodu nie mieli nigdy porządnej roboty tylko żyją albo na koszt społeczeństwa oficjalnie, albo na nim pasożytują np sprzedając skradzione dobra. W życiu nie widziałem ani jednego co by był sprzedawcą, księgowym, lekarzem, śmieciarzem, hydraulikiem, murarzem, KIMKOLWIEK. Zwykła statystyka wskazuje że powinienem już w moim życiu spotkać chociaż jednego cygana który by był w jakiejś robocie. I nigdy nie spotkałem nikogo poza jakimiś typami, którzy na parkingu sprzedawali mi kradzione perfumy: "a wiesz za ile?". I zawsze ta wredna morda.
Jak bardzo statystyka musi być rasistowska by wypaczyć rzeczywistość tak bardzo, że nie poznałem żadnego uczciwie pracującego cygana w Polsce. Ją ich widuje, przesiadują na skwerach, chodzą po ulicach. Tylko dlaczego nigdy nie trafiłem na ich trzecią część życia, czyli pracę.
To jest tajemnica dla mnie - z czego oni się k.... utrzymują
Andrzej_Zielinski
0
szymonpl
0
Dps
1
To nie jest ściema, nigdy nie widziałem żadnego w pracy
kusanagi
2
Plus taki że cyganie/pajeety nie są genetycznie agresywni ani nie mają jakiejś bardziej wyrafinowanej ideologii polegającej na subwersji - dlatego w Europie tolerowaliśmy ich setki lat pomimo setek lat patologii i w sumie nic się aż tak bardzo źle nie działo.
Co innego jeżeli sprowadzimy ich z Indii, pomnożymy 1000x i będą jeszcze z centrali dostawać przekazy jako 5 kolumna jak mają głosować - ten ich premier Modi sam mówił o stworzeniu takich diaspor indyjskich na całym świecie.
W USA rosną siły polityczne które będą ich odsyłać bo widzą jak pajeety kierują się prymitwynym instynktem plemiennym - zwalnianie nie-pajeetów i wsadzanie na chama swoich pajeetów najpierw z rodziny, potem z wioski, potem z sąsiedniej wioski- oczywiście z kompetencjami typu "dobry pan ja umić, ja rozumić"