@szymonpl, Niby u nas tylko 60K a mam wrażenie jak by za wiele.
@Andrzej_Zielinski, To dzięki naszej postawie i chęci dobrego życia na zachodzie bez konieczności ich pracy. W latach 90tych dostawali masowo azyl na zachodzie, gdyżzdaniem zachodu byli prześladowani. Presja ma sens A głupki na zachodzie mają co chcieli
@CosTamCosTam, Fajnie, że część z tych zwierząt wywaliła z Polski, ale jak pisałem na początku, mam wrażenie że za mało.

Jeszcze kilka lat temu była ta nowinka jak zwierzęta zaatakowały orszak weselny.

----------------------------------------

http://sadeczanin.info/wiadomosci/cyganie-z-maszkowic-napadli-na-orszak-weselny-pobili-ojca-pana-mlodego-potargali-suknie

----------------------------------------
@Andrzej_Zielinski, niestety już nie dają im azylu.
@szymonpl, Mi się by podobało gdyby dalej jeździli karawanami, np w niemczech albo francji.

@Andrzej_Zielinski, Jak puścisz od tyłu to orszak weselny atakuje cyganów.
@anonekzforczana, Jest takie powiedzenie "Cygan idzie przez wieś tylko raz." Ma ono swój powód, a cyganie już są znani w całej europie.
@Andrzej_Zielinski, Ja ich znam z zupy na gwoździu mniam.
@anonekzforczana, Trzeba uważać na zęby. Żelazo jest dobre, ale w tej formie nie przyswajalne.
@szymonpl, skąd ich tyle? Z 10 baniek 😲

Ponad 10 milionów typów, którzy z jakiegoś powodu nie mieli nigdy porządnej roboty tylko żyją albo na koszt społeczeństwa oficjalnie, albo na nim pasożytują np sprzedając skradzione dobra. W życiu nie widziałem ani jednego co by był sprzedawcą, księgowym, lekarzem, śmieciarzem, hydraulikiem, murarzem, KIMKOLWIEK. Zwykła statystyka wskazuje że powinienem już w moim życiu spotkać chociaż jednego cygana który by był w jakiejś robocie. I nigdy nie spotkałem nikogo poza jakimiś typami, którzy na parkingu sprzedawali mi kradzione perfumy: "a wiesz za ile?". I zawsze ta wredna morda.

Jak bardzo statystyka musi być rasistowska by wypaczyć rzeczywistość tak bardzo, że nie poznałem żadnego uczciwie pracującego cygana w Polsce. Ją ich widuje, przesiadują na skwerach, chodzą po ulicach. Tylko dlaczego nigdy nie trafiłem na ich trzecią część życia, czyli pracę.

To jest tajemnica dla mnie - z czego oni się k.... utrzymują
@Dps, Raz słyszałem o jednym który założył swój bank. Ale jak się dorobił tego nie wiadomo.
@Dps, Cyganie kiedyś zajmowali się przewoźnym handlem, metalurgią, cynowaniem garnków, patelni, kradzieżą. Niestety teraz to utrzymują się z zasiłków, kradzieży, handlu, prostytucji, zbierania wyrzuconych rzeczy, itp.. Zawód lekarza jest uważany za pracę ''nieczystą'' czyli zajmowaniem się ludzkim ciałem i jest szeroko omijaną profesją przez ten naród.
@szymonpl, oni zajmują się omijaniem nie tylko ciała ale "pracy"

To nie jest ściema, nigdy nie widziałem żadnego w pracy
@Dps, ku przestrodze, teraz ściągamy ich kuzynów prosto z Indii którzy co prawda coś tam pracują ale zachowują wszystkie pozostałe wady cyganów - są kretynami, wszędzie łażą stadem, są bezczelni i cokolwiek mówią to żeby wyszło "na ich interes".

Plus taki że cyganie/pajeety nie są genetycznie agresywni ani nie mają jakiejś bardziej wyrafinowanej ideologii polegającej na subwersji - dlatego w Europie tolerowaliśmy ich setki lat pomimo setek lat patologii i w sumie nic się aż tak bardzo źle nie działo.

Co innego jeżeli sprowadzimy ich z Indii, pomnożymy 1000x i będą jeszcze z centrali dostawać przekazy jako 5 kolumna jak mają głosować - ten ich premier Modi sam mówił o stworzeniu takich diaspor indyjskich na całym świecie.

W USA rosną siły polityczne które będą ich odsyłać bo widzą jak pajeety kierują się prymitwynym instynktem plemiennym - zwalnianie nie-pajeetów i wsadzanie na chama swoich pajeetów najpierw z rodziny, potem z wioski, potem z sąsiedniej wioski- oczywiście z kompetencjami typu "dobry pan ja umić, ja rozumić"