Od strony Ukrainy znów idzie jakaś plaga - tym razem szkodniki buraka cukrowegotygodnik-rolniczy.pl

Pajace reżimowe na pewno powiedzą, że to przypadek, że akurat od strony Ukrainy plaga przyszła.

http://www.tygodnik-rolniczy.pl/uprawa/buraki-cukrowe/wczoraj-go-nie-bylo-jutro-zje-plantacje-rolnicy-boja-sie-szkodnika-2668845

Gdy 10 lat temu latał helikopter znad Ukrainy a potem znajdowano padłe dziki z wirusem ASF i te dziki potrafiły wisieć nawet na drzewach, to też pajace reżimowe dbały tylko o to, by nie nagłaśniać zbytnio informacji o takich kontaktach z przyszłym "sojusznikiem".

#zakazdymrazem

15

@DarrDarek, naplety kontrolują polskie wody. 🧐
@DarrDarek, a Amerykanie nam stonkę zrzucali #takbylo
@Socjaldemokrata,

nie, to polskie dziki chrumkające z akcentem ukraińskim wchodzą na polskie drzewa a tam już naturalnie zdychają na ASF
@DarrDarek, lecz się zakuty łbie