Pajace reżimowe na pewno powiedzą, że to przypadek, że akurat od strony Ukrainy plaga przyszła.
http://www.tygodnik-rolniczy.pl/uprawa/buraki-cukrowe/wczoraj-go-nie-bylo-jutro-zje-plantacje-rolnicy-boja-sie-szkodnika-2668845
Gdy 10 lat temu latał helikopter znad Ukrainy a potem znajdowano padłe dziki z wirusem ASF i te dziki potrafiły wisieć nawet na drzewach, to też pajace reżimowe dbały tylko o to, by nie nagłaśniać zbytnio informacji o takich kontaktach z przyszłym "sojusznikiem".
#zakazdymrazem
http://www.tygodnik-rolniczy.pl/uprawa/buraki-cukrowe/wczoraj-go-nie-bylo-jutro-zje-plantacje-rolnicy-boja-sie-szkodnika-2668845
Gdy 10 lat temu latał helikopter znad Ukrainy a potem znajdowano padłe dziki z wirusem ASF i te dziki potrafiły wisieć nawet na drzewach, to też pajace reżimowe dbały tylko o to, by nie nagłaśniać zbytnio informacji o takich kontaktach z przyszłym "sojusznikiem".
#zakazdymrazem
FiligranowyGucio
1
Socjaldemokrata
0
DarrDarek
2
nie, to polskie dziki chrumkające z akcentem ukraińskim wchodzą na polskie drzewa a tam już naturalnie zdychają na ASF
LocalHostError
-4
DarrDarek
1
bandera, do budy