@szymonpl, inna ciekawostką jest to, że spośród tych niedźwiedzi tylko polarny poluje na ludzi i traktuje ludzi jak pożywienie.
Pozostałe jeśli atakują ludzi to tylko w samoobronie albo przez nieporozumienie, błędnie rozumiejąc zamiary człowieka.
W ogóle na świecie są tylko 2 drapieżniki polujące na ludzi, tygrys i niedźwiedź polarny. Pozostałe tylko albo przez pomyłkę, albo na zasadzie walki o teren.
Bender_Rodriguez
3
borubar
5
Pozostałe jeśli atakują ludzi to tylko w samoobronie albo przez nieporozumienie, błędnie rozumiejąc zamiary człowieka.
W ogóle na świecie są tylko 2 drapieżniki polujące na ludzi, tygrys i niedźwiedź polarny. Pozostałe tylko albo przez pomyłkę, albo na zasadzie walki o teren.