To jak tylko prognozy to luz. Tyle, że zużycie pokazują podobne do poprzedniego roku.

#heheszki #heheszkipolityczne

15

@skuwka95, to jest idealny przykład "logiki" fajnych i uśmiechniętych.

Technicznie ma racje, bo przecież prognoza to nie rachunek. A jednocześnie z wściekłością odrzucają logiczną konkluzje, że skoro mamy prognozy, mamy zapowiedzi, wygasanie tarcz, to jasne, że będzie drożej.

Paniczny strach przed wyciąganiem wniosków i samodzielnym myśleniem.

@skuwka95, ta baba jest pierdolnięta. Za tydzień wszyscy Polacy będą płakali nad rachunkami za prąd, bo rząd Po-Psl-2050 kłamie.
@prawdabezfalszu, no my już w czerwcu płakaliśmy.
@skuwka95, no nie wiem, widzialem takiego, co płakał o rachunki a okazało się że ma prognozę o połowe wyższą.