@skuwka95, to jest idealny przykład "logiki" fajnych i uśmiechniętych.
Technicznie ma racje, bo przecież prognoza to nie rachunek. A jednocześnie z wściekłością odrzucają logiczną konkluzje, że skoro mamy prognozy, mamy zapowiedzi, wygasanie tarcz, to jasne, że będzie drożej.
Paniczny strach przed wyciąganiem wniosków i samodzielnym myśleniem.
dodge_durango
0
Technicznie ma racje, bo przecież prognoza to nie rachunek. A jednocześnie z wściekłością odrzucają logiczną konkluzje, że skoro mamy prognozy, mamy zapowiedzi, wygasanie tarcz, to jasne, że będzie drożej.
Paniczny strach przed wyciąganiem wniosków i samodzielnym myśleniem.
prawdabezfalszu
0
Konto usunięte0
Konto usunięte0