@tomymy, Państwo zawodzi więc obywatele biorą sprawy w swoje ręce. Brawo!
@tomymy, Niech chodzą, ostatnio nagrałem film jak ciapaki grożą nożem komuś . Ma być z nimi ostro bo będzie Meksyk w PL. Ludzi którzy oglądają tv widzą tylko ułamek tego co się faktycznie dzieje.