#nocna

Wygląda jak moja chałupka :3. Tylko widoki znacznie lepsze + święty spokój.

Ps. Wpis niżej zrobiłem update co do budowy. Czy moje pomysły są szalone, sami oceńcie

13

@Andrzej_Zielinski, Skoncze remontowac mieszkanie, to sie zabieram na powaznie na doprowadzenie do perfekcji mojego kawalka raju (srodek lasu, 2km do wsi, 0 sasiadow)
@rencista, Nie po to się z bloku wyprowadzałem, żeby do niego wracać.

Na parterze miałem kolegę z klasy, spoko. Znalazł babę i poszedł mieszkać w innych okolicach. Pode mną mieszkał menel i pijus. Niebezpiecznie go było mijać gdy spał na orzyganych schodach. Na przeciwko para zadufanych dupków. Poniżej po ukosie, mieszkał aktor z któregoś z gównianych polskich seriali. Przychodził z pyskiem, że za dnia chodzę za głośno po swoim mieszkaniu. Sąsiad z bocznej klatki wyjebał dziurę w ścianie gdy remont robił.

Były wojny bloków, chuligany z sąsiedniego szukały sensu życia albo powodu do zaczepki. Nieraz trzeba było się sztacheta z płotu bronić.

Nienawidzę tych klatek na szczury.
@Andrzej_Zielinski, i były przygody, a tam na wypizdowie to co? Na ryby chodzić.
@rencista, Na ryby chodzić, ogródek uprawiać, zając się czymś konstruktywnym, ewentualnie jak jest internet to zarywać nocki jak ja