#nocna
Wygląda jak moja chałupka :3. Tylko widoki znacznie lepsze + święty spokój.
Ps. Wpis niżej zrobiłem update co do budowy. Czy moje pomysły są szalone, sami oceńcie
Wygląda jak moja chałupka :3. Tylko widoki znacznie lepsze + święty spokój.
Ps. Wpis niżej zrobiłem update co do budowy. Czy moje pomysły są szalone, sami oceńcie

3_Demon
1
rencista
2
Andrzej_Zielinski
3
Na parterze miałem kolegę z klasy, spoko. Znalazł babę i poszedł mieszkać w innych okolicach. Pode mną mieszkał menel i pijus. Niebezpiecznie go było mijać gdy spał na orzyganych schodach. Na przeciwko para zadufanych dupków. Poniżej po ukosie, mieszkał aktor z któregoś z gównianych polskich seriali. Przychodził z pyskiem, że za dnia chodzę za głośno po swoim mieszkaniu. Sąsiad z bocznej klatki wyjebał dziurę w ścianie gdy remont robił.
Były wojny bloków, chuligany z sąsiedniego szukały sensu życia albo powodu do zaczepki. Nieraz trzeba było się sztacheta z płotu bronić.
Nienawidzę tych klatek na szczury.
rencista
1
Andrzej_Zielinski
2