Hejo #nocna

Dzisiaj hiperaktywny dzień miałem.

Patrzcie co zrobiłem:

Zdjęcie

Wziąłem z nudów stare t-shirty i odbarwiłem wybielaczem. Wyszło całkiem fajnie 😎

Zdjęcie

Zdjęcie

Posiedziałem trochę nad grą. Zbliża się koniec przygody z google antigraviti, czas na lepsze rozwiązania i migrację. Na MACa mam coś ciekawego🤐 Muszę kiedy usiąść i zainstalować.

Przyszła pora na nocne gotowanie i wpierdalanie:D

Zdjęcie

Co to będzie? Tadam:

Zdjęcie

Moje "pyszne kotleciki":DD Zwykle były robione z różnymi warzywami ale ostatnio zaczynam ustalać konkrety. Jak już stanie na jednym to dam przepis:P

Dzisiaj była próba jak wielkie mogą być. Niestety armatnie kule są za duże. Najlepsze są jednak małe takie na dwa gryzy albo typowe mielone/burgery.

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Żółte w środku to curry. Robiłem dwie różne partie i kule były m.in. z curry, trochę chujowo wymieszałem:P

Zdjęcie

13

@LizardKing, Bardzo fajnie. ja też lubię odbarwiać mięsko i gotować koszulki.
@LizardKing, lubię takich zdrowo pojebanych ludzi
@LizardKing, napisz jeszcze na nich TIAMAT albo SEPULTURA i sprzedasz za 100zł :>