Hejo #nocna
Dzisiaj hiperaktywny dzień miałem.
Patrzcie co zrobiłem:

Wziąłem z nudów stare t-shirty i odbarwiłem wybielaczem. Wyszło całkiem fajnie 😎


Posiedziałem trochę nad grą. Zbliża się koniec przygody z google antigraviti, czas na lepsze rozwiązania i migrację. Na MACa mam coś ciekawego🤐 Muszę kiedy usiąść i zainstalować.
Przyszła pora na nocne gotowanie i wpierdalanie:D

Co to będzie? Tadam:

Moje "pyszne kotleciki":DD Zwykle były robione z różnymi warzywami ale ostatnio zaczynam ustalać konkrety. Jak już stanie na jednym to dam przepis:P
Dzisiaj była próba jak wielkie mogą być. Niestety armatnie kule są za duże. Najlepsze są jednak małe takie na dwa gryzy albo typowe mielone/burgery.




Żółte w środku to curry. Robiłem dwie różne partie i kule były m.in. z curry, trochę chujowo wymieszałem:P

Dzisiaj hiperaktywny dzień miałem.
Patrzcie co zrobiłem:

Wziąłem z nudów stare t-shirty i odbarwiłem wybielaczem. Wyszło całkiem fajnie 😎


Posiedziałem trochę nad grą. Zbliża się koniec przygody z google antigraviti, czas na lepsze rozwiązania i migrację. Na MACa mam coś ciekawego🤐 Muszę kiedy usiąść i zainstalować.
Przyszła pora na nocne gotowanie i wpierdalanie:D

Co to będzie? Tadam:

Moje "pyszne kotleciki":DD Zwykle były robione z różnymi warzywami ale ostatnio zaczynam ustalać konkrety. Jak już stanie na jednym to dam przepis:P
Dzisiaj była próba jak wielkie mogą być. Niestety armatnie kule są za duże. Najlepsze są jednak małe takie na dwa gryzy albo typowe mielone/burgery.




Żółte w środku to curry. Robiłem dwie różne partie i kule były m.in. z curry, trochę chujowo wymieszałem:P

anonekzforczana
1
dodge_durango
1
Emrys_Vledig
1