@kamikaze2, może Netanyahu reinkarnuje i się narodzi.
@kamikaze2, Nie odbudowali III Świątyni Salomona. Czy czegoś nie wiem i meczet Al Aksa został zgruzowany i już zdążyli wylać beton? Z tego co wiem to mają już czerwone jałówki bez skazy, narzędzia, szaty do rytuału, obsadę kapłanów... konflikt na Bliskim Wschodzie.

Hej, a może żydy ugoszczą mesjasza [Antychrysta] w tunelach pod NY?

http://www.youtube.com/watch?v=HLq6qE8ndHo
@kamikaze2, obstawiam w ciemno że przędze przybędzie Fattah 2 z prędkością hipersoniczną