@JDM, komuna nigdy wojny nie przegrała. Wyszli na chwile się przebrać i wracają na tance nad naszymi głowami. Jak to komunistom przystało trzeba opozycje i jakikolwiek dialog jak najszybciej ukręcić.
@JDM, mam nadzieję, że w końcu sprawiedliwość dosięgnie tego przestępcę. Chyba, że ucieknie na Węgry jak Ziobro i Romanowski. Albo do Rosji.
@Socjaldemokrata, chcesz lipku odpowiadać karnie??? mogę ci to ułatwić
@waldy33, to ułatw, ale najpierw wyjaśnij za co. Nie okradam i nie przetrzymuje ludzi siłą, w odróżnieniu od twojego idola.
@Socjaldemokrata, za nazywanie przestępcą
@waldy33, rozumiem, że próbujesz mnie ocenzurować, ale nie dam się. Jak widzę wyraźnie, że ktoś dopuszcza się przestępstwa to nazywam go przestępcą. Poczekamy na rozstrzygnięcie sądu i zobaczymy kto miał rację.
@Socjaldemokrata, tłusty wieprzu (to akurat prawda) , dopóki nie ma prawomocnego wyroku to każdy jest niewinny
@waldy33, fajnie że jesteś taki praworządny

PS. nie przypominam sobie bym był tlusty, także jak masz jakieś kompleksy to się nie wstydź.
@waldy33,

za nazywanie przestępcą


dopóki nie ma prawomocnego wyroku to każdy jest niewinny


Gdyby Braun go za to pozwał, to @liphator raczej łatwo by w sądzie udowodnił swoje słowa. "Przestępca" to ktoś, kto łamie prawo, a nie osoba skazana wyrokiem.

Sorry, ja tylko #mowiejakjest Brauna wina, bo zaczął przesadzać z happeningami. Mógł lepiej przemyśleć swoją strategię PR. Moim zadaniem dojadą go. Nie ma co się obrażać na rzeczywistość, tylko wyciągnąć wnioski. To może być nawet korzystne z punktu widzenia ruchów prawicowych w Polsce
@Socjaldemokrata, a wiesz ze NSDAP to tez organizacja socialdemokratyczna była ale potem zaczęli usuwać opozycje i nagle cyk mamy lidera. Wróże tu podobny scenariusz bo już nawet się nie ukrywacie z zamiarami.... smutne a jednak prawdziwe
@Telepatos, słabą masz wiedzę z historii przedwojennych Niemiec. NSDAP to narodowa partia socjalistyczna. Absolutnie nie demokratyczna co można łatwo wywnioskować choćby po jej retoryce i tym, że ostatecznie zlikwidowali demokratyczną opozycję. Jej głównym wrogiem było SPD czyli własnie socjaldemokracja.
@Socjaldemokrata, nikła wiedzę to masz ty albo udajesz ze jesteś głupi i omijasz kluczowe fakty tworzenia się struktur NSDAP.

"„Strasseryści”, jako ideowi socjaliści narodowi, skupili się na nacjonalistyczno-lewicowej agitacji wśród robotników. Przenosząc swój sztab na północ, do Nadrenii, wyprowadzili lokalną bawarską organizację na arenę ogólnokrajową. I pozyskali szereg anty-internacjonalistycznych działaczy socjalistycznych, między innymi… dra Josepha Goebbelsa.

Ten płodny dziennikarz już w okresie młodzieńczym określał siebie jako rewolucyjnego antykapitalistę i antyklerykała. Tacy ludzi byli przyjmowani do partii nazistowskiej z otwartymi ramionami – szczególnie jeśli wyznawali przy tym zwierzęcy antysemityzm (wbrew pozorom to trzecie uprzedzenie często nie wykluczało pierwszych dwóch fobii). Goebbels szybko stał się prawą ręką Strasserów, przodującym w słownych atakach na Żydów, burżujów i księży. "

Jedyna różnica między komuchami a nazistami był element Na ż
@Telepatos, ewidentnie nie odróżniasz od siebie nazistów (NSDAP), komunistów (KPD) i socjaldemokratów (SPD). Do książek albo chociaż Wikipedii.
@Socjaldemokrata, o nie wierze końcu zrozumiałeś o czym mówię chyba wkoncu wytrzezwiales, bo różnice między tymi ugrupowaniami były kosmetyczne a głównie chodziło kto miał stać u ster. A ze NSDAP wiedziało jak przejąć władze to oni dostali kasę od IG Farber na swoje socjalistyczne zapędy ... a nie reszta Social komucho faszystów
@Socjaldemokrata, Ta wasza lewacka sprawiedliwość to chyba taka jak w nazwie partii Prawo i Sprawiedliwość

Ale śmiało,zamykajcie takich jak Braun. To będzie dowód,że w ramach w miarę normalnego dyskursu publicznego nie ma możliwości z wami dyskutować. Co będzie dowodem, że pozostaje tylko ten nienormalny i zamiast lajtowego Brauna będziesz mieć np. wobec aborterów standardy z Ameryki rodem

@Cziter2 : No złamanie prawa to wypadało by jakoś udowodnić. W sumie między sobą to możemy sobie mówić,że Tusk to przestępca,Kaczor to przestępca itd - i patrząc na to co oni wyprawiają to happeningi Brauna są doprawdy nieszkodliwymi drobiazgami przecież - ale czy coś takiego przeszło by przed sądem w razie procesu o zniesławienie ? Rezultatu to ci nie wywróży żaden Jackowski...

@Waldy33 : Oj tam po co kablować - lewako-żydka pewnie zaboli sam fakt,że jest knurem
@dsol17,
Waldy33 : Oj tam po co kablować - lewako-żydka pewnie zaboli sam fakt,że jest knurem


Taki był zamysł
@dsol17,

Ale śmiało,zamykajcie takich jak Braun


Już zamykam. Tylko znajdę klucze

Coś Ci się pomyliło. Ja tylko starałem się obiektywnie napisać jak to wygląda.

między sobą to możemy sobie mówić,że Tusk to przestępca,Kaczor to przestępca itd


Natomiast nie między sobą, ale publicznie też możemy tak mówić, ale bezpiecznie mieć jakieś przykłady, które można pokazać jako dowody na swoje oskarżenia. W przypadku Brauna jest to dziś proste, bo kilka razy przesadził. W przypadku Tuska i Kaczyńskiego nie wiem. Nie zastanawiałem się nad tym.
>W przypadku Tuska i Kaczyńskiego nie wiem. Nie zastanawiałem się nad tym.

@cziter2, To dość selektywnie się zastanawiasz skoro nie widzisz rozpierduchy ze strony obydwu stron w sądownictwie i akcji robionych na krzywy ryj do tego stopnia,że "koalicje rządowe" obu panów przypominają nie tyle partie polityczne co grupy przestępcze o charakterze zbrojnym czy innych watażków robiących zamach stanu w republikach bananowych.

Gdyby w Polsce istniało niezależne sądownictwo i prokuratury to zarówno akcje KO w TVP jak i działalność PiS skończyły by się już dawno masowymi aresztowaniami ze względu na wyprowadzanie publicznych środków na prywatne cele przez urzędników obu partii,nadużywaniem uprawnień celem pozbawienia środków przeciwników politycznych przez obie partie,działań podejmowanych z naruszeniem prawa itd itp.

A nie doszliśmy nawet tutaj do przekazania ukrainie broni ze złamaniem całej masy procedur z narażeniem bezpieczeństwa narodowego czy totalnej samowolki i nadużyć uprawnień podczas histerii krowidowej czy brak dbania o interes Polski w UE do tego stopnia,że Niemcy za Tuska robią u nas co chcą,a Ukraińcy robią to i za PiSu i za Tuska - rzeczy które już zupełnie spełniają definicje zdrady dyplomatycznej.
@JDM, to przy zatrzymaniu obywatelskim nie wolno nikogo dotykac?
@Sommelier, gizela mengele może mordować dzieci, a jej nie można dotknąć, witamy w Ukro-Polin
@PostironicznyPowerUser, w dodatku nazywana "lekarką"