Jak widać, w tamtych czasach nawet Ukrainiec wystawiony przez Sowietów do władzy mógł mieć negatywny stosunek do syjonistów. Dziś u wystawionych Ukraińców z Akcji Wisła nie do pomyślenia jest by śmieli śmieć źle pomyśleć od ich pejsatych dobroczyńcach. "Dobroczyńcy" organizują wsparcie dla Upadliny i za to bandery w podskokach wykonują ich polecenia (włącznie z tłamszeniem Lachów w ukroPolin). Warto mieć na uwadze jednak, że pejsaty Deep State był siłą wpychającą banderowców w wojnę z Rosją (stara metoda, poklepywać po plecach, wyrażać aprobatę, dawać wsparcie, by głupi sam wszedł po uszy w swoje nieszczęście).
@Twoja_Starazolin, to jest absolutnie najgorszy najpodlejszy antysemita w kraju, który bezprecedensowo spowodował, że dużo żydów wyjechało na zachód z ogromnym żalem, że tak późno, a ci co chcieli zostać to brutalnie zostali.
Pajonk_STRACHU
0
DarrDarek
0
Jak widać, w tamtych czasach nawet Ukrainiec wystawiony przez Sowietów do władzy mógł mieć negatywny stosunek do syjonistów. Dziś u wystawionych Ukraińców z Akcji Wisła nie do pomyślenia jest by śmieli śmieć źle pomyśleć od ich pejsatych dobroczyńcach. "Dobroczyńcy" organizują wsparcie dla Upadliny i za to bandery w podskokach wykonują ich polecenia (włącznie z tłamszeniem Lachów w ukroPolin). Warto mieć na uwadze jednak, że pejsaty Deep State był siłą wpychającą banderowców w wojnę z Rosją (stara metoda, poklepywać po plecach, wyrażać aprobatę, dawać wsparcie, by głupi sam wszedł po uszy w swoje nieszczęście).
Dps
1