Żukowska #zydzi przypadkiem przyznała, że płód to jednak dziecko

Zdjęcie

Zdjęcie

11

@kamikaze2, niebrzydka i przy kasie, nie to co panna camela bierę
@waldy33, ale pewnie intercyzę będzie chciała.
@kamikaze2, możliwe, zaryzykuję
@kamikaze2, dlatego spadki milionerów powinny zostać opodatkowane.
@Socjaldemokrata, każdy biedny komunista marzy by stać się bogatym jak kułak - później może zmienić zdanie i stać się farbowanym kapitalistą, nie wcześniej. Weź się leniu za robotę i nie patrz krzywym okiem na sąsiada!
@waldy33, obrońco elit, powiedz mi w takim razie ile muszę pracować by zostać córką multimilionera?
@Socjaldemokrata, nie musisz pracować, trzeba było informatyku z Bożej łaski kupić 25 lat temu 1000 bitcoina i dzisiaj byś był miliarderem, biedny bo głupi
@Socjaldemokrata,
córką multimilionera
z twoją urodą nie masz szans by zostać córką, nawet syna by takiego chowali w lochach przed gośćmi
@waldy33, bitcoin nie ma 25 lat jeszcze, ale dzięki za porady. Mogłem też obstawić Polskę w ćwierćfinale Mistrzostw Europy. O ja głupi.

Co do mojej urody, która się tak interesujesz, wybacz, ale nie jestem homo. Spróbuj z kimś innym.
@Socjaldemokrata, nie schlebiaj sobie, nawet damskie spaślaki mnie nie interesują
@waldy33, nikt nie pytał ale dzięki za odpowiedź.
@Socjaldemokrata,
dlatego spadki milionerów powinny zostać opodatkowane


Ktoś już tu napisał, że lewicowców najlepiej weryfikuje życie. Po komunie 30 lat temu znana była lewaczka Sierakowska, która bredziła teksty rodem z dzieł Marksa. A potem jej mąż rozpoczął działalność gospodarczą, zaczęło mu dobrze się powodzić i Sierakowska z marksistki przedzierzgnęła się obrończynię biznesu, bo zaczęła opisywać jaką to wielką rolę widzi przez firmę i pracę swojego męża w rozwoju gospodarczym kraju.

A co do podatków od majątku, to też życie najlepiej pokazuje nędzę marksizmu. Ze Szwecji uciekło już pewnie tysiące milionerów wraz ze swoim majątkiem, osiedlili się w jakimś raju podatkowym a Szwecja ... Szwecja dostała więcej marksizmu niżby nawet chciała. Dostała wielką podmianę rasową dokonaną przez rodzimych pachołków masońskich na zlecenie marksistowskich szmat światowego duraczenia. Szwecja dostała łagodne dla kryminalistów lewodawstwo, niby podobnie łagodne jak w pozostałych bantustanach unijnych, choć w Szwecji szybciej poszło. Jak wyglądało przez ostatnie 70 lat duraczenie chazarskich pachołków marksizmu na zachodzie i nie tylko na zachodzie? Ano, jednym z kluczowych punktów duraczenia przez szmaty marksistowskie to było doprowadzenie do zniesienia kary śmierci na całym zachodzie i wyeliminowanie surowych kar dla kryminalistów ogółem, bo wg ideologów chazarskiego duraczenia marksistowskiego, wysoka kara nie wpływa na poziom przestępczości, to lepiej karać łagodnie a i tak zachowana zostanie niska przestępczość. Tak wyglądało i do dziś wygląda duraczenie marksistowskich szmat ideologicznych na zlecenie masońskich wyznawców zła. A jaki jest efekt po kilku dekada? Ano, kary śmierci już nie ma na zachodzi. Surowych kar też już nie ma. Za to mają ogromną przestępczość, w tym od kolorowych nachodźców - ulubieńców lewicy. Wskaźnik liczby gwałtów, kradzieży, napaści, wzrósł w Szwecji setki razy. Z bogatego, bardzo spokojnego państwa z tysiącami milionerów niegdyś, dziś Szwecja stała się szambem społecznym, gdzie kobiety boją się wieczorem wychodzić z mieszkania a strzelaniny i zamachy bombowe są tam codziennością kolorowych patusów.

Oto do czego chciałby dążyć taki "socjaldemokrata". Wzór mają zaiste przedni.
@DarrDarek, to już twoja nadinterpretacja