@kamikaze2, I to jest uzasadniony akt ZEMSTY!

Gdyby mi się coś takiego przydarzyło #tfu to... nie miałbym litości dla skurwysynów z Wiejskiej.

Tylko skąd wziąć ciężarówkę i fajerwerki?