Programuj z lurkiem, pedale! Unix, kurwo! Posix, krótki cwelu! Vi master race!

Seven nation army couldn't hold me back!

Zdjęcie

#c #programujzlurkiempedale #unix #programujzlurkiemcwelu #posix #programujzlurkiempizdo #pozytywnie

5

tutaj wersja swojska i patriotyczna

Zdjęcie
@julker, claude code ci to napisał? A nie łatwiej by było w Pythonie?
@Socjaldemokrata, claude code to wyruchał twoją starą, pedale
@julker, nie przejmuj się, to nic złego nie potrafić programować
@Socjaldemokrata, za to bycie cwelem i pedałem to kompromitująca sprawa. Myślałeś o tym, żeby z tym skończyć?
@julker, Nie chcę zepsuć waszej dyskusji ale ten osioł @Socjaldemokrata najwyraźniej nie ma najmniejszego pojęcia. Jeśli znalazłeś i po prostu skopiowałeś - mały szacun ale wciąż szacun. Jeśli sam napisałeś albo znalazłeś model który to zrobił i zrobił to dobrze na domowym sprzęcie - naprawdę szacun. A gdybyś zmusił komercyjne korporacyjne AI żeby to zrobiło za ciebie to nie wiem czy nie szacun większy jak za samodzielne napisanie tego.

@Thanos: ej sefie - nie kasuj,ale zobacz jakim szpecem jest nasz etatowy błazen @Socjaldemokrata. W Pythonie. Claude Code On nawet nie wie na co patrzy,a jakby nawet dostrzegł co widzi i zamiast bulwersa spróbował to uruchomić (ciekawe czy zdołałby bez AI) i zobaczył efekt to zaliczyłby finalnie bulwersa zamiast zrozumieć co ma przed sobą

I nie - nie wiem czy nawet tłumaczenie,że to praca ZALICZENIOWA by tu zadziałało i to pomimo tego,że AI mają problem z dostrzeżeniem drugiego dna (bo gdyby AI rozumiało WSZYSTKIE znaczenia tego uppercasowanego słowa poza tym nawiasem to byłoby jeszcze ciekawiej i raczej biedny cyfrak odpowiedziałby krótkim "}" )
@keeetko, no naprawdę niesamowite, wręcz magia, a nawet spotkanie z najwyższym bym powiedział. Wysokoabstracyjni nie zrozumiejo.

http://www.a1k0n.net/2011/07/20/donut-math.html
no naprawdę niesamowite, wręcz magia, a nawet spotkanie z najwyższym


@Socjaldemokrata, Czyli twierdzisz,że to łatwe i że rozumiesz co to jest,a ja przesadzam ?

Ok. UDOWODNIJ ŻE TEŻ POTRAFISZ. Stawka : pokazanie na tym forum,że cokolwiek jesteś intelektualnie wart.Wchodzisz w to ?

PS: Żebyś po prostu nie znalazł w necie to daję ci inspirację/temat: obrażenie nas prawaków.
@keeetko, przykro mi ale ja tylko promopty pisze ewentualnie Python.
@Socjaldemokrata, Szybko poszło.Ale skoro tak,to zasługujesz na wyjaśnienia. Wklej obrazek i każ temu AI:

1.przeszukać ten kod pod kątem wulgaryzmów po angielsku

2.ocenić,czy jakikolwiek komercyjny model online wygeneruje ci kod z wulgaryzmami.

3.co to dokładnie za rodzaj kodu i jak AI sobie z nimi radzi

4.dlaczego nie python i jaka jest intencja autora we wrzuceniu tego rodzaju kodu

Możesz też skompilować ten kod ( pod linuxem byłoby to proste gcc "nazwa_pliku_z_tym_tekstem.c") - to nie jest wirus. Pod windowsem nie wiem w sumie jakie środowisko do tego.

I pouczenie. Takie rzeczy są TRUDNE. To nie jest "obcowanie z najwyższym" ale to jest surowy skill. Gdybyś dorwał się do świetnej książki o programowaniu Gynvaela (to pseudonim gościa ofc a samej książki przyznaję nawet nie zdołałem wykuć nadal na blachę czego serdecznie żałuję,a z postanowieniem poprawy też kruchutko) to byś wiedział,że code golf i inne tego typu "zabawy" nie są trywialne i NIE SĄ zabawą. A zmuszenie do tego AI nawet jeśli by się jakoś oszukało filtry jest TEŻ wyzwaniem,którego bez znajomości podstaw kodowania lub genialnego planowania nie przeskoczysz.