Programuj z lurkiem, pedale! Unix, kurwo! Posix, krótki cwelu! Vi master race!

Seven nation army couldn't hold me back!

Zdjęcie

#c #programujzlurkiempedale #unix #programujzlurkiemcwelu #posix #programujzlurkiempizdo #pozytywnie

4

tutaj wersja swojska i patriotyczna

Zdjęcie
@julker, claude code ci to napisał? A nie łatwiej by było w Pythonie?
@Socjaldemokrata, claude code to wyruchał twoją starą, pedale
@julker, nie przejmuj się, to nic złego nie potrafić programować
@Socjaldemokrata, za to bycie cwelem i pedałem to kompromitująca sprawa. Myślałeś o tym, żeby z tym skończyć?
@julker, Nie chcę zepsuć waszej dyskusji ale ten osioł @Socjaldemokrata najwyraźniej nie ma najmniejszego pojęcia. Jeśli znalazłeś i po prostu skopiowałeś - mały szacun ale wciąż szacun. Jeśli sam napisałeś albo znalazłeś model który to zrobił i zrobił to dobrze na domowym sprzęcie - naprawdę szacun. A gdybyś zmusił komercyjne korporacyjne AI żeby to zrobiło za ciebie to nie wiem czy nie szacun większy jak za samodzielne napisanie tego.

@Thanos: ej sefie - nie kasuj,ale zobacz jakim szpecem jest nasz etatowy błazen @Socjaldemokrata. W Pythonie. Claude Code On nawet nie wie na co patrzy,a jakby nawet dostrzegł co widzi i zamiast bulwersa spróbował to uruchomić (ciekawe czy zdołałby bez AI) i zobaczył efekt to zaliczyłby finalnie bulwersa zamiast zrozumieć co ma przed sobą

I nie - nie wiem czy nawet tłumaczenie,że to praca ZALICZENIOWA by tu zadziałało i to pomimo tego,że AI mają problem z dostrzeżeniem drugiego dna (bo gdyby AI rozumiało WSZYSTKIE znaczenia tego uppercasowanego słowa poza tym nawiasem to byłoby jeszcze ciekawiej i raczej biedny cyfrak odpowiedziałby krótkim "}" )
@keeetko, no naprawdę niesamowite, wręcz magia, a nawet spotkanie z najwyższym bym powiedział. Wysokoabstracyjni nie zrozumiejo.

http://www.a1k0n.net/2011/07/20/donut-math.html
no naprawdę niesamowite, wręcz magia, a nawet spotkanie z najwyższym


@Socjaldemokrata, Czyli twierdzisz,że to łatwe i że rozumiesz co to jest,a ja przesadzam ?

Ok. UDOWODNIJ. Stawka : pokazanie na tym forum,że cokolwiek jesteś intelektualnie wart.Wchodzisz w to ?