#ciekawostki

Ten sam fotograf zrobił zdjęcie lecącej kuli... który zrobił sławne zdjęcie Busha po ataku na WTC... 😂

13

@GOFER, To tak jak proces morderców ks. Jerzego Popiełuszki, kręcony na cele propagandowe i potem operator biegający w błocie pod Smoleńskiem. Trzeci taki to chyba tylko Bruce Wszechmogący był....
@GOFER, czemu "😂" ?
@Dps, bo pusty śmiech mnie ogarnia ile zbiegów okoliczności może być w jednym zamachu
@GOFER, jedyny "zbieg okoliczności" to jest to, że koleś mógł bezkarnie oddać strzały

Chyba, że fotograf jest częścią spisku, to wytłumacz
@Dps, cała ta sytuacja to ustawka.

Biedakowi dali karabin ze ślepakami nawet lunety nie miał tylko kolimator. Kazali wejść na budynek i powiedzieli ze uratuje Amerykę.

To nie pierwszy zamach "false flag" polecam prace Ole Dammegarda na ten temat.

Sa pewne warunki do spełnienia.

-strzelec ,najlepiej martwy

-ofiary albo ranni ,najlepiej śmiertelne (video z tego w jaki sposób został ranny ten strażak nie zobaczysz)

-widoczne obrażenia celu ewentualnie dowody na to ze strzały zostały oddane.

-relacja ,najlepiej na żywo

Po co ? Na pewno po to by trump zdobył sympatie tych którzy byli niezdecydowani ostatni zjazd republikanów był najliczniejszy w ostatnich 2 dekadach.

Pytanie tylko po co im tak bardzo jest potrzebna wygrana trumpa ?

Wojna domowa? No napewno w USA nie bedzie spokojnie.

Może jakieś rozruchy na usprawiedliwienie wdrażania jakiejś polityki której nikt by w innym przypadku nie zaakceptował.

@Telepatos, jakaś minimalną logikę w wypowiedzi zaprezentujesz? Proponuję zacząć od faktów a potem logicznie przechodzą we wnioski. Jedno z drugiego
@Dps, dobrze przygotowane przedstawienie iluzjonisty jest trudne do wytłumaczenia dla oglądających. Nie widza jak sie dokładnie to robi ale wiedza ze to nie może być prawda.

Jesteśmy świadkami naprawdę dobrze przygotowanego spektaklu.
@Telepatos, aaa ok. To jest przekonujące
@Dps, Dziekuje bardzo za uznanie.

uważam ze zaprezentowane stanowisko jest rownie przekonujące jak oficjalna wersja wydarzeń.