Mój post sprzed 5 dni: http://lurker.land/post/yepi2ahqfwfc

Do bólu przewidywalna tzw "elita"

Warto też wiedzieć że podczas covidu PRAWIE powstała taka konwencja lekarza jako funkcjonariusza porzadku medycznego kontrolującego jakieś paszporty covidowe - innym słowy gdyby nie opór społeczny lekarz hipotetycznie mógłby decydować o swobodach obywatelskich - wtedy to równie dobrze byłoby powstanie zupełnie nowej kasty zarządczej.

Pamiętajmy że lekarze są potrzebni i są pożyteczni mimo wszystko - tylko to co narosło na tej "zdrowej potrzebie" to już patologiczna zmiana - tym trudniejsza do poprawnego zaadresowania bo wyciera sobie gębę "my przecież ratujemy zdrowia i życia"

http://wykop.pl/wpis/86601609/srodowisko-lekarzy-od-lat-stara-sie-jak-najbardzie

#wykop

8

Brak komentarzy. Napisz pierwszy