Zaloguj
Dołącz
Konto usunięte
4 lat
5
469
Udostępnij
Zgłoś
U sąsiada chyba dziś rajd jest.
#obajtek
#orlen
#wykop
#rajd
Rozwiń
7
SORTOWANIE KOMENTARZY:
Najlepiej oceniane
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej odpowiadane
Aktywne dyskusje
Skomentuj
skullc64
4 lat
Udostępnij
Zgłoś
2
@zelzate
, dziś? Codziennie
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Konto usunięte
4 lat
Udostępnij
Zgłoś
1
@zelzate
,
Rozwiń
ODPOWIEDZ
PostironicznyPowerUser
4 lat
Udostępnij
Zgłoś
3
@zelzate
, te reklamy o cenie benzyny w radiu są wyjątkowo bezczelne
swoją drogą podejrzewam, że tu też coś podejrzanego zadziało się w związku z faktem, że tak nagle zaczęli banować za treści nieprzychylne Ukrainie
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Konto usunięte
4 lat
Udostępnij
Zgłoś
3
@zelzate
, prawilnie
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Konto usunięte
4 lat
Udostępnij
Zgłoś
0
Rozwiń
ODPOWIEDZ
MENU
Strona główna
Mikroblog
LURKER
Idea serwisu
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc & FAQ
Motyw klasyczny
Lurker © 2026
POWERED BY
HTMX
skullc64
2
Konto usunięte1
PostironicznyPowerUser
3
swoją drogą podejrzewam, że tu też coś podejrzanego zadziało się w związku z faktem, że tak nagle zaczęli banować za treści nieprzychylne Ukrainie
Konto usunięte3
Konto usunięte0