@Acrivec, Homofoby Lewacy uwielbiają szufladkować ludzi. Jak się nie zgadzasz z jego poglądami to dowala Ci łatkę homofoba i już jesteś tym złym. Wszystkie dyskusje się ucinają w tym momencie. Nie masz argumentów? No to cyk "łatka homofoba" i sprawa załatwiona. Nie zgadzasz się z murzynem? No to cyk "łatka rasisty". I pozamiatane
@12358, Albo piszczeć, płakać i generalnie robić z siebie debila. Boją się dyskusji bo boją się, że zostaną przegadani i dojdzie do nich prawda, że nie mają racji.
@jabolsy, powiem Ci w zaufaniu, że jestem przykładem typa, który zmienił swój pogląd na wiele spraw w zderzeniu z argumentami (kiedyś byłem bardzo lewicowy, dziś z tego zostało mi jedynie współczucie dla osób, które robią kurwe z logiki, jak ja onegdaj), mam świadomość, że jestem "rodzynkiem".
@12358, No to gratuluje, że przejrzałeś na oczy. Jak to mówi pewne powiedzenie "Tylko krowa nie zmienia poglądów". I coś w tym jest. Ja generalnie stu procentowym prawakiem nie jestem i też mam lewicowe naleciałości z młodości, że tak powiem, ale z tego się wyrasta. Za młodu też mi się wydawało przykładowo, że socjalizm to piękna wizja i jak to by było fajnie jak by każdy miał tyle samo pieniążków, a Ci wszyscy bogaci to są źli i najlepiej było by im zabrać pieniądze i rozdać biednym. Wtedy jeszcze nie rozumiałem co to jest inflacja i jak funkcjonuje gospodarka, i jak bardzo to wszystko jest złożone. Ale jak ktoś ma trochę oleju w głowie to zaczyna dostrzegać, że te wszystkie lewackie wizje to jest utopia. I bez wpychania tego na siłę ludziom przez dyktaturę nie osiągnie się tego celu nigdy. I z historii wiemy, że to nigdy się nie udało. Bo nie zmieni się myślenia wszystkich ludzi. Zawsze trzeba iść na jakiś kompromis i musimy się nauczyć funkcjonować jakoś ze sobą. Tak jak teraz te próby wpychania LGBT wszędzie. Ja się z tym nie zgadzam. Jest to dla mnie ideologia. I nie oznacza to, że wyjdę zaraz z pałką i będę nawalał gejów, ale nigdy nie przyznam, że gej to w pełni zdrowa osoba i to normalność. Dla mnie to zawsze będzie jakiś odchył psychiczny który jest wbrew naturze. Bo natura nas tak stworzyła żebyśmy się rozmnażali. I mogę tylko współczuć osobom LGBT, że nigdy nie zaznają normalności i nie założą normalnej rodziny. Ale dla lewaków taki dialog jest już godny ukarania. Powinienem przyjąć ich ideologię i uznać, że to coś normalnego. Zostanę zwyzywany od homofoba i zakażą mi mówienia takich rzeczy. To jest właśnie ta "wolność słowa" lewacka. I dlatego też z nimi nie ma żadnych dyskusji
@zakowskijan72, hahha!!! stary, to jest najlepszy komentarz LGBTQALKAIDA jaki ostatnio przeczytałem. hahahah! to zmienia calkowicie postać rzeczy! hahahahaa! nie moge przestać z tego cisnąć od kilku minut. hahahhha!
jabolsy
2
Nie masz argumentów? No to cyk "łatka homofoba" i sprawa załatwiona.
Nie zgadzasz się z murzynem? No to cyk "łatka rasisty". I pozamiatane
12358
0
jabolsy
1
12358
1
jabolsy
2
12358
1
jabolsy
1
zakowskijan72
2
12358
0
zakowskijan72
3
Thanos
2
12358
1
» Otwórz filmik w nowej karcie
Noob
0
Monte
4
Thanos
4
Acrivec
1
Thanos
0