I jak, dalej na serwisie 90% ludzi to fanatyczne homofoby? Ostatnia afera po której przestałem wchodzić dalej aktualna?

1

@Acrivec, Homofoby Lewacy uwielbiają szufladkować ludzi. Jak się nie zgadzasz z jego poglądami to dowala Ci łatkę homofoba i już jesteś tym złym. Wszystkie dyskusje się ucinają w tym momencie.
Nie masz argumentów? No to cyk "łatka homofoba" i sprawa załatwiona.
Nie zgadzasz się z murzynem? No to cyk "łatka rasisty". I pozamiatane
@jabolsy, Oni w ogóle nie lubią rozmawiać, wolą się wzajemnie utwierdzać w przekonaniach (zauważyłem).
@12358, Albo piszczeć, płakać i generalnie robić z siebie debila. Boją się dyskusji bo boją się, że zostaną przegadani i dojdzie do nich prawda, że nie mają racji.
@jabolsy, powiem Ci w zaufaniu, że jestem przykładem typa, który zmienił swój pogląd na wiele spraw w zderzeniu z argumentami (kiedyś byłem bardzo lewicowy, dziś z tego zostało mi jedynie współczucie dla osób, które robią kurwe z logiki, jak ja onegdaj), mam świadomość, że jestem "rodzynkiem".
@12358, No to gratuluje, że przejrzałeś na oczy. Jak to mówi pewne powiedzenie "Tylko krowa nie zmienia poglądów". I coś w tym jest. Ja generalnie stu procentowym prawakiem nie jestem i też mam lewicowe naleciałości z młodości, że tak powiem, ale z tego się wyrasta. Za młodu też mi się wydawało przykładowo, że socjalizm to piękna wizja i jak to by było fajnie jak by każdy miał tyle samo pieniążków, a Ci wszyscy bogaci to są źli i najlepiej było by im zabrać pieniądze i rozdać biednym. Wtedy jeszcze nie rozumiałem co to jest inflacja i jak funkcjonuje gospodarka, i jak bardzo to wszystko jest złożone. Ale jak ktoś ma trochę oleju w głowie to zaczyna dostrzegać, że te wszystkie lewackie wizje to jest utopia. I bez wpychania tego na siłę ludziom przez dyktaturę nie osiągnie się tego celu nigdy. I z historii wiemy, że to nigdy się nie udało. Bo nie zmieni się myślenia wszystkich ludzi. Zawsze trzeba iść na jakiś kompromis i musimy się nauczyć funkcjonować jakoś ze sobą. Tak jak teraz te próby wpychania LGBT wszędzie. Ja się z tym nie zgadzam. Jest to dla mnie ideologia. I nie oznacza to, że wyjdę zaraz z pałką i będę nawalał gejów, ale nigdy nie przyznam, że gej to w pełni zdrowa osoba i to normalność. Dla mnie to zawsze będzie jakiś odchył psychiczny który jest wbrew naturze. Bo natura nas tak stworzyła żebyśmy się rozmnażali. I mogę tylko współczuć osobom LGBT, że nigdy nie zaznają normalności i nie założą normalnej rodziny. Ale dla lewaków taki dialog jest już godny ukarania. Powinienem przyjąć ich ideologię i uznać, że to coś normalnego. Zostanę zwyzywany od homofoba i zakażą mi mówienia takich rzeczy. To jest właśnie ta "wolność słowa" lewacka. I dlatego też z nimi nie ma żadnych dyskusji
@jabolsy, łooo Paaniee! To nie związek literatów, po przeczytaniu tego posta, daje sobie +1 do moich statystyk czytelnictwa.
@12358, sorry poniosło mnie
@Acrivec, mnie ładne lesbijki nie przeszkadzają.
@zakowskijan72, lesbijki z kutasami
@12358, there are no chicks with dicks, only guys with tits.
@zakowskijan72, hahha!!! stary, to jest najlepszy komentarz LGBTQALKAIDA jaki ostatnio przeczytałem. hahahah! to zmienia calkowicie postać rzeczy! hahahahaa! nie moge przestać z tego cisnąć od kilku minut. hahahhha!
@zakowskijan72, takiego ciosu się nie spodziewałem./ (Ale to prawda)
@Acrivec, ogolnie nie mozna wrzucac wielu obrazkow anime
@Acrivec, Ja tam ograniczam się tylko do antysemityzmu.
@Acrivec, Myślę, że od tamtej pory ten współczynnik spadł do 85
@Thanos, jak tam współczynnik, zmalał urus
@Acrivec, nie wiem. Nie śledzę tego tbh. Ale nie jest najgorzej