Chciałbym zaznaczyć, że tryb dzienny jako domyślny na #lurker to jest jakieś kurwa… nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, zdrowie oczu odwiedzających waszą stronę, to was się powinno jebać, kurwa. Tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Mihau Biauek. Elfik was tak nie wyrucha, jak wyrucha was Biauek.
#heheszki #pdk

13

@kartezjusz6644,
@Thanos przełącznik dzienny/nocny powinien być gdzieś pod ręką żeby w razie pobytu na zewnątrz można było go szybko zmienić, co z resztą już nie raz robiłem
@kartezjusz6644, @RogerThat101 Tylko klasyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyznaje wam rację, że dla nowo odwiedzających powinien być wybór - dzienny, nocny i klasyczny
@kartezjusz6644, Nocny powinien być domyślny
@RogerThat101, zgadzam się w stu procentach!