@pentakilo, A po co sznur. Wykopać dość głęboki dołek,wrzucić ich do dołka,posypać wapnem i spychacze żeby zasypać. Potem pojeździć czymś cięższym dla ubicia gruntu.
Na polityków nawet sznura szkoda - bo jeszcze zamiast zawisnąć jak trzeba te skurwiele sznur ukradną.
1000/miesiąc daje 460 coś w 2 tygodnie. No nawet jak to by było 2 dni to porządną koparką za ten czas wykopie się taki dołek że się zmieszczą i problemu nie będzie,a i tyle ropy się nie spali... Da się zrobić
Oczywiście ten i powyższy post to jest gdybanie czysto w celach informacyjnych bo niestety najpierw to by tych polityków trzeba wyłapać tak żeby ich nie ratowano a wiemy że to raczej nie jest obecnie osiagalne.
@farkas74, Kwas jest drogi i reagując zobojętnia się do soli. Zanim weszły życie te terrorystyczne regulacje utrudniające dostęp do laboratoryjnych ilości kwasu siarkowego (bo z azotowym to tak bylo już od dawna) to kosztował on w 2015-2018 coś koło 30 zł/5l. Teraz by to było przynajmniej 50 zł/5l. A nie wiem czy rozpuscisz tym choć 1 trupa w plastikowej wannie. Szczerze - nie próbowałem.
rencista
1
dsol17
0
Na polityków nawet sznura szkoda - bo jeszcze zamiast zawisnąć jak trzeba te skurwiele sznur ukradną.
pentakilo
0
dsol17
0
Przecież nie spalisz tego w krematoriach niczym w bajeczkach żydów o holokauście tylko to może być problem jak w Czechach: http://apnews.com/article/pandemics-ostrava-coronavirus-pandemic-czech-republic-europe-f8c100ac25f21b59942738205617a54a
1000/miesiąc daje 460 coś w 2 tygodnie. No nawet jak to by było 2 dni to porządną koparką za ten czas wykopie się taki dołek że się zmieszczą i problemu nie będzie,a i tyle ropy się nie spali... Da się zrobić
Oczywiście ten i powyższy post to jest gdybanie czysto w celach informacyjnych bo niestety najpierw to by tych polityków trzeba wyłapać tak żeby ich nie ratowano a wiemy że to raczej nie jest obecnie osiagalne.
DarrDarek
5
Za komuny to było przedstawiane na spotkaniach jako wizja komunizmu warstwowego.
A na czym polega komunizm warstwowy?
Jest warstwa komunistów, potem warstwa ziemi, znów warstwa komunistów, potem znów warstwa ziemi.
dsol17
1
farkas74
0
dsol17
1
farkas74
0
dsol17
0
To nie jest metoda najtańsza, tylko najlepsza w kategorii cena/pozbycie się resztek trupa.