@pentakilo, ja bym był bardziej cywilizowany i wysłał ich na banicje do Rosji z bagażem tego co o nich mówili
@pentakilo, A po co sznur. Wykopać dość głęboki dołek,wrzucić ich do dołka,posypać wapnem i spychacze żeby zasypać. Potem pojeździć czymś cięższym dla ubicia gruntu.

Na polityków nawet sznura szkoda - bo jeszcze zamiast zawisnąć jak trzeba te skurwiele sznur ukradną.
@dsol17, Twoje rozwiązanie jest efektywne, ale mało efektowne
@pentakilo, Ciała i tak pewnie trzeba zasypać przynajmniej kilkoma metrami gruntu więc co mi tu mówisz o braku efektywności.

Przecież nie spalisz tego w krematoriach niczym w bajeczkach żydów o holokauście tylko to może być problem jak w Czechach: http://apnews.com/article/pandemics-ostrava-coronavirus-pandemic-czech-republic-europe-f8c100ac25f21b59942738205617a54a

1000/miesiąc daje 460 coś w 2 tygodnie. No nawet jak to by było 2 dni to porządną koparką za ten czas wykopie się taki dołek że się zmieszczą i problemu nie będzie,a i tyle ropy się nie spali... Da się zrobić

Oczywiście ten i powyższy post to jest gdybanie czysto w celach informacyjnych bo niestety najpierw to by tych polityków trzeba wyłapać tak żeby ich nie ratowano a wiemy że to raczej nie jest obecnie osiagalne.
@dsol17,

Za komuny to było przedstawiane na spotkaniach jako wizja komunizmu warstwowego.

A na czym polega komunizm warstwowy?

Jest warstwa komunistów, potem warstwa ziemi, znów warstwa komunistów, potem znów warstwa ziemi.
@DarrDarek, Dokładnie. Stara przemyślana technologia utylizacji, normalnie gniotsa & łamiotsa
@dsol17, kwas i nic więcej 😎
@farkas74, Kwas jest drogi i reagując zobojętnia się do soli. Zanim weszły życie te terrorystyczne regulacje utrudniające dostęp do laboratoryjnych ilości kwasu siarkowego (bo z azotowym to tak bylo już od dawna) to kosztował on w 2015-2018 coś koło 30 zł/5l. Teraz by to było przynajmniej 50 zł/5l. A nie wiem czy rozpuscisz tym choć 1 trupa w plastikowej wannie. Szczerze - nie próbowałem.
@dsol17, Mafia w Italii i kartele meksykańskie swego czasu tak pozbywały się zwłok ale z tego co piszesz to pewnie wapno wychodzi taniej 😁
@farkas74, Mafie stosowały droższe rozwiązanie po to żeby po tych trupach nie zostało za wiele śladu.

To nie jest metoda najtańsza, tylko najlepsza w kategorii cena/pozbycie się resztek trupa.