no one wants to fight for Israel - zasadniczo forma cenzury w kraju "wolności słowa" daje bardziej znaczący przekaz niż sam okrzyk antyizraelskix.com

Mundurowy w USA daje pokaz postawy antyizraelskiej, ale jaki nacisk cenzorski się nagle ujawnia.

Rzec można, że w Polsce poseł Braun miał luzik. Na happenig niezgody na prezentowanie treści Chabad Lubawicz jedynie Żydówka obecna na sali sejmowej zareagowała rzucaniem się na strumień środka gaśniczego oraz zareagowała kopniakiem i pluciem, co w wykonaniu wątłej baby miało słaby efekt wizualno-uciszający dla odgrywanego happenigu.

http://x.com/MAGAVoice/status/2029309999009366030

8

@DarrDarek, skoro nikt nie chce walczyć za Izrael, to kto zatopił irański okręt i zabił Chameniego?
@Socjaldemokrata,
skoro nikt nie chce walczyć za Izrael


Przy perfekcyjnie zorganizowanym wojsku, pewne uderzenia lecą z marszu tylko przez "wciskanie guzików". Potem już trzeba coraz bardziej ryzykować swoim życiem, gdy zwykły Amerykanin też zdaje sobie sprawę, że atak na Iran jest równie nonsensowny w powodach jakie były w ataku na Irak, ale Iran będzie trudniejszym przeciwnikiem niż Irak.

Dobrze to pokazują izraelscy żołnierze, gdy lecą irańskie rakiety. Nagle Izraelczycy nie są tacy butni jak przy strzelaniu do palestyńskich dzieci w Gazie. Warto pamiętać, że to nie Iran ich napadł.

http://x.com/i/status/2028982890084876428
@Socjaldemokrata, Ci tzw.Amerykanie (obrzezane niewolnicze bydło żydów) którzy ubrali mundur, ale są właśnie NIKIM.

Zresztą mogą to być i żydowskie okręty podwodne tak jak żydzi prawdopodobnie ostrzeliwują Turcję i Azerbejdżan na konto Irańczyków. Cholera tam wie...

A szkoda strzępić ryja, zamykam to konto bo liczyłem na to,że może jednak Amerykanie wyrwą się spod tej okupacji i że pomarańczowy to ostatecznie

w interesie swojego kraju wypnie się na pejsów. A tu się okazuje,że cała ta sprawa z Q to żydowska ściema jak bolszewicka operacja "Trust" a pomarańczowy to pewnie szuja która pewnie gwałciła dzieci i grillowała sobie ich żeberka jak reszta bandy pedofili i kanibali "przeciwko której" był. Taka sama ściema jak z "Hope" Obamą, jankeska wersja Pawła Szmaty-Kukiza.... Mamy kurwa przejebane,no chyba że Bóg istnieje i spali deszczem ognia i siarki Waszyngtońsko-Jerozolimski syf. Jprdl...
@DarrDarek, Ciekawe skąd taka miłość do Israhella u senatora Sheehy'ego?