Mundurowy w USA daje pokaz postawy antyizraelskiej, ale jaki nacisk cenzorski się nagle ujawnia.
Rzec można, że w Polsce poseł Braun miał luzik. Na happenig niezgody na prezentowanie treści Chabad Lubawicz jedynie Żydówka obecna na sali sejmowej zareagowała rzucaniem się na strumień środka gaśniczego oraz zareagowała kopniakiem i pluciem, co w wykonaniu wątłej baby miało słaby efekt wizualno-uciszający dla odgrywanego happenigu.
http://x.com/MAGAVoice/status/2029309999009366030
Rzec można, że w Polsce poseł Braun miał luzik. Na happenig niezgody na prezentowanie treści Chabad Lubawicz jedynie Żydówka obecna na sali sejmowej zareagowała rzucaniem się na strumień środka gaśniczego oraz zareagowała kopniakiem i pluciem, co w wykonaniu wątłej baby miało słaby efekt wizualno-uciszający dla odgrywanego happenigu.
http://x.com/MAGAVoice/status/2029309999009366030
Socjaldemokrata
0
DarrDarek
0
Przy perfekcyjnie zorganizowanym wojsku, pewne uderzenia lecą z marszu tylko przez "wciskanie guzików". Potem już trzeba coraz bardziej ryzykować swoim życiem, gdy zwykły Amerykanin też zdaje sobie sprawę, że atak na Iran jest równie nonsensowny w powodach jakie były w ataku na Irak, ale Iran będzie trudniejszym przeciwnikiem niż Irak.
Dobrze to pokazują izraelscy żołnierze, gdy lecą irańskie rakiety. Nagle Izraelczycy nie są tacy butni jak przy strzelaniu do palestyńskich dzieci w Gazie. Warto pamiętać, że to nie Iran ich napadł.
http://x.com/i/status/2028982890084876428
dsol17
0
Zresztą mogą to być i żydowskie okręty podwodne tak jak żydzi prawdopodobnie ostrzeliwują Turcję i Azerbejdżan na konto Irańczyków. Cholera tam wie...
A szkoda strzępić ryja, zamykam to konto bo liczyłem na to,że może jednak Amerykanie wyrwą się spod tej okupacji i że pomarańczowy to ostatecznie
w interesie swojego kraju wypnie się na pejsów. A tu się okazuje,że cała ta sprawa z Q to żydowska ściema jak bolszewicka operacja "Trust" a pomarańczowy to pewnie szuja która pewnie gwałciła dzieci i grillowała sobie ich żeberka jak reszta bandy pedofili i kanibali "przeciwko której" był. Taka sama ściema jak z "Hope" Obamą, jankeska wersja Pawła Szmaty-Kukiza.... Mamy kurwa przejebane,no chyba że Bóg istnieje i spali deszczem ognia i siarki Waszyngtońsko-Jerozolimski syf. Jprdl...
Twoja_Starazolin
1