@rencista, Lubię space-ambient :3

W dawniejszych czasach gdy jeszcze oglądałem TV, bardzo późno w nocy (chyba RTL) miało ten nocny panel, zaraz po filmach z Bobem Rossem, gdzie godzinami leciał space ambient z wizualizacjami kosmosu i misji kosmicznych. Normalnie wycieczka w inną rzeczywistość. Dość sentymentalnie podchodzę do tego.
@Andrzej_Zielinski, u mje ftedy MTV PartyZone o 24 fpiątki
@rencista, Chciałem zostać kosmonautą i wkurwiać pewnego Białkowa... ale nie wyszło

W następnej reinkarnacji liczę na respown gdzieś z dala od ziemi.
@Andrzej_Zielinski, zostać kosmonautą żeby kogoś fkurwić na Ziemii? Za fajne przeżycie żeby sie wtedy przejmować tymi prymitywami co sie na dole kucą o dupe Maryni.
@rencista, To jest oczywiste, że będąc tam na górze leje się na to co jest na dole. Tak działa grawitacja
@Andrzej_Zielinski, w kosmosie nie ma grawitacji
@rencista, Jak najbardziej jest. W kosmosie nie ma atmosfery więc nie czujesz jak spadasz w kierunku ciała o największej masie.
@Andrzej_Zielinski, jest grawitacja ale nieodczuwalna dla człowieka od pewnego pułapu wysokości. Czy bedziesz orbitował czy odlecisz od Ziemii trzecią prędkością kosmiczną to nic nie poczujesz.
@rencista, Czyli w kosmosie jest grawitacja
@Andrzej_Zielinski, Ziemia przyciąga tak czy inaczej aż do Ksiemżyca