W dawniejszych czasach gdy jeszcze oglądałem TV, bardzo późno w nocy (chyba RTL) miało ten nocny panel, zaraz po filmach z Bobem Rossem, gdzie godzinami leciał space ambient z wizualizacjami kosmosu i misji kosmicznych. Normalnie wycieczka w inną rzeczywistość. Dość sentymentalnie podchodzę do tego.
@Andrzej_Zielinski, zostać kosmonautą żeby kogoś fkurwić na Ziemii? Za fajne przeżycie żeby sie wtedy przejmować tymi prymitywami co sie na dole kucą o dupe Maryni.
@Andrzej_Zielinski, jest grawitacja ale nieodczuwalna dla człowieka od pewnego pułapu wysokości. Czy bedziesz orbitował czy odlecisz od Ziemii trzecią prędkością kosmiczną to nic nie poczujesz.
LizardKing
3
rencista
1
http://streamable.com/vc2te3
Andrzej_Zielinski
2
W dawniejszych czasach gdy jeszcze oglądałem TV, bardzo późno w nocy (chyba RTL) miało ten nocny panel, zaraz po filmach z Bobem Rossem, gdzie godzinami leciał space ambient z wizualizacjami kosmosu i misji kosmicznych. Normalnie wycieczka w inną rzeczywistość. Dość sentymentalnie podchodzę do tego.
rencista
1
Andrzej_Zielinski
1
W następnej reinkarnacji liczę na respown gdzieś z dala od ziemi.
rencista
2
Andrzej_Zielinski
1
rencista
1
Andrzej_Zielinski
1
rencista
1
Andrzej_Zielinski
0
rencista
1