Jerozolima: ambasada RP opublikowała komunikat. Budynek Nowego Domu Polskiego, prowadzony w Jerozolimie przez siostry elżbietanki, jest od pewnego czasu systematycznie wandalizowany. Same zakonnice – opluwane i wyzywane. policja rozkłada ręce - donosi o2
Warszawa: policja pilnuje synagogi Nożyków. Radiowóz staje na placu przy synagodze - donoszą informatorzy.
http://www.o2.pl/informacje/skandal-w-izraelu-oto-co-spotyka-zakonnice-z-polski-7297092573984768a
#izrael #narodbezprawny
Warszawa: policja pilnuje synagogi Nożyków. Radiowóz staje na placu przy synagodze - donoszą informatorzy.
http://www.o2.pl/informacje/skandal-w-izraelu-oto-co-spotyka-zakonnice-z-polski-7297092573984768a
#izrael #narodbezprawny
malcolm
1