Trwa nękanie elżbietanek w Jerozolimieo2.pl

Jerozolima: ambasada RP opublikowała komunikat. Budynek Nowego Domu Polskiego, prowadzony w Jerozolimie przez siostry elżbietanki, jest od pewnego czasu systematycznie wandalizowany. Same zakonnice – opluwane i wyzywane. policja rozkłada ręce - donosi o2

Warszawa: policja pilnuje synagogi Nożyków. Radiowóz staje na placu przy synagodze - donoszą informatorzy.

http://www.o2.pl/informacje/skandal-w-izraelu-oto-co-spotyka-zakonnice-z-polski-7297092573984768a

#izrael #narodbezprawny

14

@nexT, kto pamięta jak u nas cała klasa polityczna na kolanach wstawiała szybę w synagodze którą nie wiadomo kiedy i kto wybił?