Wreszcie urlop... 3 tygodnie laby. Jutro o świcie kierunek Okęcie i lecę odwiedzić Słoneczny Brzeg, bo już mnie wkurwia powoli ten deszcz 😀

#sleevecontent #gownowpis

12

@Sleeve, Byłem w Bugłarii, powiem tak, najwięcej tam mentalnej Etiopii z Polski, mimo że na jakichś portalach dla fajnopolaków czy z drugiej strony - dla narodowców pokazuje się że najwięcej mentalnej Etiopii leci do Egiptu.

Chociaż w sumie to bym wrócił, ale jak najmniej do czynienia z polską narodowością.

Swoją drogą macie jakiś protip jak jest się chamsko podrywanym na wakacjach jako facet?

(nie, jestem brzydki, pewnie nawet OP jest o wiele ładniejszy ode mnie, oceniam siebie na 4/10)

Bo jak byłem w bułgarii to mnie podrywałą dziewczyna z bicepsem 3 razy większym od mojego (a najmniejszy nie jestem), a z resztą nawet jakby była ładna to była ze znajomymi, i wiecie, jakbym się skusił (a niezbyt, bo uważam że seks jest dla zwierząt) to później trzeba by było płacić…
@uciekajciezpolski, nie wiem, póki co nie oceniam, lecę bo się okazało że znajoma żony ma tam mieszkanie i akurat jest okienko, że jest wolne więc... tylko głupi by nie skorzystał z takiej propozycji.
@Sleeve, A, tak to nawet zazdroszczę, ja to byłem na pobycie z itaką z taką mentalną Etiopią...Locha płakała że beznadziejny hotel i całe wakacje zmarnowane z powodu braku widoku na morze.Ok może miała rację myślę.Tylko tego samego dnia widziałem ją(nie żebyście górowali w tym, rosjan też sporo z takim nastawieniem zdążyłem zobaczyć tyle że w Egipcie ) z dosłownie siatą jedzenia co wynosiła z bufetu.
@Sleeve, elegancko! To po sąsiedzku będziemy!

Udanego wypoczynku!
@pentakilo, dzięki, szykuj flachę!!! 😉
@Sleeve, jeszcze rakiję mam, a tutaj tego mnogo. Tylko daj znak
@pentakilo, pierwszy zlot lurkowy? 😎