@pentakilo,

Żydzi zrobili dla HBO nawet dobry film o żydowskich gangsterach w przedwojennej Warszawie - film "Król". Oprócz propagandy żydowskiej film był dobrze zagrany. Gorzej dla nich, że sceny z "polskim nazistą" mogą stać się teraz symboliczne dla Polaków, jak problem z nimi nie tylko się nie zmniejszył, ale narósł w całym świecie chrześcijańskim jak parszywa narośl wtłaczania podmiany rasowej, złodziejstwa władzy, zubożania narodów chrześcijańskich, oszustwa władzy na każdym kroku.
@pentakilo, nie działa mi film na telefonie.
@tk95, niestety na telefonach androzyd na przegladarkach gogle działa na liskach niestety nie..

Ps. Nie wiemymy jak jest na gejfonach.. :-/
@tomymy, no właśnie jestem na androidzie i Chrome.