Żydzi zrobili dla HBO nawet dobry film o żydowskich gangsterach w przedwojennej Warszawie - film "Król". Oprócz propagandy żydowskiej film był dobrze zagrany. Gorzej dla nich, że sceny z "polskim nazistą" mogą stać się teraz symboliczne dla Polaków, jak problem z nimi nie tylko się nie zmniejszył, ale narósł w całym świecie chrześcijańskim jak parszywa narośl wtłaczania podmiany rasowej, złodziejstwa władzy, zubożania narodów chrześcijańskich, oszustwa władzy na każdym kroku.
DarrDarek
4
Żydzi zrobili dla HBO nawet dobry film o żydowskich gangsterach w przedwojennej Warszawie - film "Król". Oprócz propagandy żydowskiej film był dobrze zagrany. Gorzej dla nich, że sceny z "polskim nazistą" mogą stać się teraz symboliczne dla Polaków, jak problem z nimi nie tylko się nie zmniejszył, ale narósł w całym świecie chrześcijańskim jak parszywa narośl wtłaczania podmiany rasowej, złodziejstwa władzy, zubożania narodów chrześcijańskich, oszustwa władzy na każdym kroku.
pentakilo
3
tk95
0
pentakilo
2
tomymy
0
Ps. Nie wiemymy jak jest na gejfonach.. :-/
tk95
0